POTRZEBUJESZ POMOCY? Tel: +48 733 89 88 87
 • Napisz do Nas
 • service@yourhandyman.pl
 • 24/7
 • Pracujemy

Wyposażenie domu, mieszkania, czy biura, nie jest sprawą prostąDobranie wszystkich elementów, by układały się w spójną i logiczną kompozycję często jest po prostu niemożliwe, jeśli rozpatrujemy tylko gotowe elementy wyposażenia dostępne w sklepach. Dlatego też w takiej sytuacji warto sięgnąć po pomoc specjalistów.Oferowane przez nas usługi stolarskie dotyczą


Przede wszystkim wykonywania prac w zakresie stolarki meblowej. Wykonujemy wszelkiego rodzaju meble na wymiar, garderoby, biblioteki, kuchnie, zajmujemy się cięciem i obróbką płyt laminowanych i fornirowanych, lakierowaniem fornirów i płyt MDF, wykonujemy meblowe zabudowy szachów instalacyjnych oraz przygotowujemy panele ścienne oraz portale drzwiowe.

Rolą YOURHandyman jest zaspokojenie wszystkich wymagań Klienta, dlatego pracujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały i dokładamy wszelkich starań, by nasze finalne produkty zawsze spełniały Państwa oczekiwania.
Do wszystkich zleceń podchodzimy z należytą staranności i szczególnym uwzględnieniem pomysłów Klienta.

Gwarantujemy błyskawiczną i rzetelną realizację zamówień, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne.


 • Meble na wymiar

  Od wielu lat wykonujemy dla naszych klientów meble na wymiar. Z naszego zakładu wyszły garderoby, szafki kuchenne, kompletne kuchnie czy szafy.
  Pracujemy w różnych technikach i korzystamy z całej gamy dostępnego surowca.

 • Renowacja mebli drewnianych

  Stare meble kryją w sobie duszę. Prawdziwość tego stwierdzenia odkrywamy codziennie w swojej pracy. Zaniedbane fotele, kredensy czy stoliki tylko czekają na Twoją decyzję by przywrócić im oryginalny blask.

 • Projektowanie wyjątkowych mebli

  Wasz oryginalny pomysł na mebel nie musi kończyć żywota jako szkic przypięty do lodówki. Pierwsze spojrzenie na nowe mieszkanie nie musi kończyć się przeglądaniem katalogów meblarskich sieciówek.

 • Typowe i nietypowe usługi stolarskie w Warszawie

  Oprócz skomplikowanych realizacji meblarskich świadczymy również inne typowe i nietypowe usługi stolarskie. Nasza ekipa położy parkiet, założy parapety drewniane czy przytnie drzwi.
  Jesteśmy stolarzami z krwi i kości więc nie straszne nam boazerie, drewniane tarasy, deski elewacyjne czy też zadaszenia.
  Wykonamy meble ogrodowe ( ławki, piaskownice, domki dla zwierząt, drewniane skrzynki na rośliny ), przerabiamy oraz naprawiamy meble, stawiamy płoty drewniane.

 • Organizacja
 • Gwarancja
 • Doświadczenie
 • Usługi
 • Szybka pomoc - Serwis 24/7

Wszystkie pracy wykonujemy fachowo, czysto, terminowo z dbałością o detale.

W przypadku konieczności dokonania zakupów materiałowych sami zajmujemy się organizacją, starając się w jak najmniejszym stopniu angażować w tą czynność klienta, szanując tym samym jego czas.

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Od wielu lat staramy się o jak najwyższą jakość usług, ponieważ zależy nam na zbudowaniu wzajemnego zaufania i późniejszej wieloletniej współpracy z klientem.

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w branży remontowo wykończeniowej, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość i trwałość wykonywanych przez nas usług.

Oferujemy kompleksowe wykończenia, renowacje i remonty wnętrz w tym mieszkań, domów i biur.

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych pracowników. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Niewielka usterka, a może poważna awaria?

Kiedy pojawia się pilna potrzeba pomocy technika, jesteśmy gotowi, by nie tylko rozwiązać problem, ale i udzielić fachowej porady.

+48 733 89 88 87 | service@yourhandyman.pl