POTRZEBUJESZ POMOCY? Tel: +48 733 89 88 87
 • Napisz do Nas
 • service@yourhandyman.pl
 • 24/7
 • Pracujemy

Prowadzimy również kompleksową obsługę techniczną budynków.


Firma nasza prowadzi również kompleksową obsługę techniczną budynków.
Dzięki komplementarności oferowanych przez nas usług, zatrudnianiu przez nas specjalistów z wielu branż związanych z utrzymaniem technicznym instalacji w budynkach jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną ofertę w zakresie obsługi technicznej budynków.

Obsługę techniczną prowadzimy w systemach:

- stacjonarną obsługę techniczna na obiekcie – w przypadku obiektów wymagających stałej obsługi technicznej.
- doraźny serwis obsługi technicznej na małych obiektach realizowany poprzez mobilne grupy techniczne.


Załoga YOURHandyman zapewnia kompleksową przebudowę każdego obiektu


z dbałością o każdy etap inwestycji. Realizujemy modernizację pomieszczeń od demontażu zastałej infrastruktury, przez gruntowne prace remontowe, aż po montaż mebli i wykończenie "pod klucz". Wykonujemy zlecenia w oparciu o projekt klienta, jak również dostosujemy obiekt bazując na specyfikacji potrzeb i oczekiwań klienta. Zapewniamy spokój klienta w trakcie realizacji zlecenia, służąc stałym doradztwem i stałym wsparciem naszych doświadczonych specjalistów.

Nasze działania są dostosowane do sztywnych limitów czasowych nałożonych przez zarządców galerii handlowych.


 • Wyposażenie sklepowe
  Świadczy usługi konserwacji, naprawy oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie różnego rodzaju wyposażenia powierzchni handlowych, takiego jak półki, regały i kasy.
 • Dezynfekcja i czyszczenie

  Oferuje usługi czyszczenia i dezynfekcji obszarów wewnętrznych i zewnętrznych, systemów klimatyzacyjnych, systemów chłodniczych i wyposażenia sklepowego (regały, półki, wózki, itd.)

 • Systemy chłodnicze

  Zapewnia specjalistyczne wsparcie w zakresie przemysłowych i komercyjnych systemów chłodniczych.

  Nasze interwencje obejmują zarówno proste wymiany zaworów, sprężarek i skraplaczy, jak i bardziej złożone naprawy komór chłodniczych, chłodziarek i zamrażarek.

  Przeprowadzamy również regenerację regałów chłodniczych, chłodziarek, zamrażarek, zwiększając ich funkcjonalność i podnosząc estetykę.

 • HVAC

  Zapewnia kompleksowe usługi konserwacyjne, remontowe i doradcze w zakresie systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

  YOURHandyman oferuje doradztwo w kwestiach wydajności i funkcjonalności systemów, dostarczając ekonomiczne i spersonalizowane rozwiązania dostosowane

 • Sieci elektryczne

  Świadczy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych wysokiego i niskiego napięcia.

  Zarządzamy sieciami elektrycznymi, sieciami okablowania miedzianego, systemami telekomunikacyjnymi, systemami alarmów przeciwpożarowych, systemami telewizji przemysłowej CCTV i systemami IT.

 • Oświetlenie

  Świadczymy usługi w zakresie serwisu i konserwacji systemów oświetleniowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

  Poza naprawami i konserwacją, YOURHandyman oferuje doradztwo w zakresie wydajność i funkcjonalność elektrycznej, dostarczając nowoczesne, elastyczne i ekonomiczne rozwiązania dostosowane do wymagań Klienta.

 • Organizacja
 • Gwarancja
 • Doświadczenie
 • Usługi
 • Szybka pomoc - Serwis 24/7

Wszystkie pracy wykonujemy fachowo, czysto, terminowo z dbałością o detale.

W przypadku konieczności dokonania zakupów materiałowych sami zajmujemy się organizacją, starając się w jak najmniejszym stopniu angażować w tą czynność klienta, szanując tym samym jego czas.

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Od wielu lat staramy się o jak najwyższą jakość usług, ponieważ zależy nam na zbudowaniu wzajemnego zaufania i późniejszej wieloletniej współpracy z klientem.

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w branży remontowo wykończeniowej, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość i trwałość wykonywanych przez nas usług.

Oferujemy kompleksowe wykończenia, renowacje i remonty wnętrz w tym mieszkań, domów i biur.

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych pracowników. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Niewielka usterka, a może poważna awaria?

Kiedy pojawia się pilna potrzeba pomocy technika, jesteśmy gotowi, by nie tylko rozwiązać problem, ale i udzielić fachowej porady.

+48 733 89 88 87 | service@yourhandyman.pl