• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Usługi Malarskie Dla Galerii

Usługi Malarskie

Dla Galerii

Proste odświeżenie ścian, a może potrzeba artystycznej wizji?

Zadzwoń! Ustalimy szczegóły i wycenimy prace.

Następnie w uzgodnionym terminie nasz malarz zjawi się u Ciebie, by rozpocząć pracę. Malujemy zgodnie z ustaleniami, więc nic Cię nie zaskoczy. Wszelkie kwestie będą z Tobą konsultowane, byś miał czynny udział w zleceniu. Podczas malowania ścian, sufitów i innych elementów malarz użyje najlepszej farby, by jej jakość gwarantowała oczekiwane efekty.

Na koniec posprzątamy pomieszczenia, by nie angażować Cię w te żmudne zajęcia. YOURHandyman to najwyższej jakości usługi malarskie świadczone na terenie całej stolicy i okolic.

galeria handlowa
galeria handlowa

Remonty lokali w galeriach handlowych

Wysoka jakość świadczonych usług została doceniona przez wielu klientów. Remonty lokali w galeriach przeprowadzamy na terenie Warszawy.

Od wielu lat działamy w sektorze budowlanym oraz wykończeniowym, a na naszym koncie mamy setki zrealizowanych projektów, które każdorazowo zostały dopasowane do potrzeb czy wyobrażeń klienta.

Duże doświadczenie w branży i zespół wykwalifikowanych fachowców sprawia, że możemy podjąć się wszelkiego rodzaju zadania, a także zrealizować na czas kompleksowe wykończenie wnętrz.

Galerie handlowe to powierzchnie, które często wymagają modernizacji lub zmian aranżacyjnych. Przed przystąpieniem do prac remontowych, dokonujemy szczegółowych pomiarów, tak by dokładnie oszacować całkowity koszt przedsięwzięcia. Aranżacja obiektów handlowych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców, którym zależy na realizacji celów sprzedażowych.

Remont galerii handlowej w naszym wykonaniu przebiega bardzo solidnie oraz sprawnie. Pracujemy również w godzinach nocnych iw weekendy.

 

Załoga YOURHandyman zapewnia kompleksową przebudowę każdego obiektu


z dbałością o każdy etap inwestycji. Realizujemy modernizację pomieszczeń od demontażu zastałej infrastruktury, przez gruntowne prace remontowe, aż po montaż mebli i wykończenie “pod klucz”. Wykonujemy zlecenia w oparciu o projekt klienta, jak również dostosujemy obiekt bazując na specyfikacji potrzeb i oczekiwań klienta. Zapewniamy spokój klienta w trakcie realizacji zlecenia, służąc stałym doradztwem i stałym wsparciem naszych doświadczonych specjalistów.

Nasze działania są dostosowane do sztywnych limitów czasowych nałożonych przez zarządców galerii handlowych.