• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Usługi Malarskie Dla Banków

Usługi Malarskie

Dla Banków

banki

Załoga YOURHandyman zapewnia kompleksowe usługi

Mając doskonałą reputację i szerokie doświadczenie wykonywaliśmy w naszej historii prace remontowe zarówno w bankach w pobliżu głównych sejfów jak i instytucjach finansowych w trakcie ich ciągłej pracy starając się nie zakłócać obecnym pracownikom ich pracy i możliwości wykonywania pilnych rozmów. Pracowaliśmy na pełnych halach magazynowych jak i bezpośrednio na płycie lotniska Chopina.

Nasi pracownicy są przygotowani na kontrole osobiste przy wejściu i wyjściu z obiektu jak i do kontroli trzeźwości a także zostali specjalne przeszkoleni z zakresu używania narzędzi ostrych w miejscach o ograniczonych możliwościach.

remont w banku
remont w banku

Doskonałe efekty pracy zawdzięczamy kilkunastoletniemu doświadczeniu, dokładności i skrupulatności oraz stosowaniu najlepszych na rynku narzędzi i materiałów.

Pomagamy dobrać kolory, faktury i struktury, aby optycznie powiększyć mieszkania. Stosujemy antyalergiczne, ekologiczne i przyjazne środowisku farby, znakomite do dziecięcych pokoików.

Malujemy powierzchnie narażone na zwiększoną eksploatację i wysoki poziom wilgoci: ściany w kuchniach, łazienkach, kotłowniach i pomieszczeniach gospodarczych. Dzięki świetnej znajomości dostępnych na rynku produktów z powodzeniem wybierzemy te, które sprostają trudnym warunkom.

Wiemy, jak ważne są przygotowania. Przed rozpoczęciem malowania przygotowujemy ściany poprzez gruntowanie i naprawę drobnych pęknięć, rys i dziurek. Precyzyjnie zabezpieczamy podłogi, meble, okna i drzwi, aby ochronić je przed przypadkowym zabrudzeniem. Demontujemy także szyldy gniazdek i włączników. Dysponujemy także profesjonalnym sprzętem malarskim.

Każdą usługę malarską można rozszerzyć o dodatkowe prace.

Usługi Dodatkowe

Szukasz dobrego elektryka, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomoże Ci w usunięciu usterek lub wykonaniu solidnej instalacji elektrycznej?
Nasz Elektryk sprawnie zrealizuje dla Ciebie najpopularniejsze zlecenia – począwszy od podłączenia płyty indukcyjnej, piekarnika oraz naprawy bezpieczników, przez wymianę oświetlenia i gniazdek, kończąc na montażu liczników, a także modernizacji liczników czy okablowania do lamp

Kapiący kran? Spalona żarówka? Niedziałający zamek? Pilna potrzeba pomoc technika? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w nagłych wypadkach, gdy akurat dotknął Cię problem. Nasi specjaliści dzięki swojej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu potrafią pomoc w nagłych sytuacjach, które potrafią zepsuć nerwy każdemu. Oferujemy zimna głowę i pomoc specjalistów z odpowiednimi narzędziami.

Montaż mebli często sprawia dużo problemów Brak odpowiednich narzędzi, doświadczenia, często sprawia, iż drobne pomyłki mogą zepsuć całe piękno mebli uszkadzając je. Nasi specjaliści YOURHandyman mają wieloletnie doświadczenie w montażu oraz instalacji mebli, nabrane pracą związana z tysiącami montaży. Potrafią dopasować je do powierzchni oraz sprawić, że nawet najtrudniejszy system będzie działał perfekcyjnie oraz zapewni bezpieczeństwo użytkującym.

Montaże drzwi oraz kładzenie podłóg. Panele? Płytki? Wstawienie nowych drzwi?

Dla nas to żaden problem. Posiadamy specjalistów, którzy zmienia lub położą nową podłogę oraz wykonają potrzebne montaże drzwi. Jeżeli zależy Ci na szybkiej, kompleksowej, profesjonalnej usłudze YOURHandyman właśnie Ci to oferuje.

Jeśli potrzebny Ci kompetentny i wszechstronny hydraulik, nie szukaj dalej. Usuwamy usterkę, wykonując usługę w jak najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy. Adekwatnie do rodzaju i skali awarii hydraulicznej dopasowujemy ilość ludzi oraz sprzętu, tak abyśmy mogli zaproponować klientowi rozwiązania ekonomiczne, sprawdzone oraz zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Naprawiamy krany, montujemy toalety, wymieniamy wężyki, udrażniamy zatkane odpływy, instalujemy natryski oraz służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego.

Marka YOURHandyman realizuje swoje cele biznesowe pomagając jednocześnie klientom spełniać ich "marzenia remontowe". Rozwiązania jakie proponujemy są zawsze indywidualne i oparte na podstawie potrzeb i wytycznych artykułowanych przez Klienta.

Dlaczego warto nas wybrać ?

Remonty biur