• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87
USŁUGI INSTALACYJNE

Niekończące się narzekania na ekipę fachowców?

Nie z nami! Nie musisz już pytać znajomych ani znajomych znajomych, szukając ekipy z polecenia.

Od lat współpracujemy z najlepszymi – sprawdzonymi w swojej dziedzinie ekspertami. To również dzięki nim cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów. Efekt końcowy, jaki uzyskasz we wnętrzu, zależy w znacznej mierze nie tylko od produktu, ale i od sposobu jego zamontowania.

Niewłaściwe układanie podłogi, czy nieostrożne obsadzanie drzwi mogą spowodować ich uszkodzenie już na etapie prac. Jednak nawet jeśli nie będą nosiły śladów uszkodzenia, niepełna wiedza fachowców oraz błędy popełnione podczas montażu, narażają nas na przykre konsekwencje w przyszłości. Niezastosowanie się do zaleceń producenta, w tym m.in. niewłaściwe przygotowanie podłoża, może pozbawić nas możliwości zareklamowania samego produktu, a także znacząco wpłynąć na jego trwałość.

Układanie płytek, glazury i kamienia - usługi glazurnicze

Istnieją takie prace wykończeniowe, których wykonanie lepiej powierzyć specjalistom. Z pewnością należą do nich usługi glazurnicze. Wydawać by się mogło, że szlifowanie i układanie płytek, cięcie kamienia czy terakoty nie jest zbyt skomplikowane, jednak warto pamiętać, że ostateczny efekt zależy od precyzji pracy oraz zastosowania odpowiednich technik i narzędzi. Tylko podsiadający pewną wprawę fachowcy są w stanie położyć podłogę i wykończyć ściany w sposób estetyczny i nie wymagający żadnych poprawek.

Zajmujemy się kompleksowym montażem różnego typu produktów w łazienkach. Każdorazowo dbamy o to, by zainstalowana przez nas wanna, brodzik czy kabina prysznicowa była całkowicie szczelna i pozwalała na komfortowe użytkowanie. Gwarantujemy, że zamontowane przez nas sedesy, umywalki i inne produkty są stabilne i gotowe do pełnienia swoich funkcji

USŁUGI INSTALACYJNE

Panele podłogowe cieszą się coraz większą popularnością. Cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością i są łatwe w pielęgnacji. Szeroki wybór paneli zaspokoi potrzeby każdego. Nie wiesz co wybrać my Ci w tym pomożemy.

USŁUGI INSTALACYJNE

Czas wymienić okna lub drzwi na lepszy i nowszy model? Obecny prawdopodobnie pozostawia wiele do życzenia. Nasi specjaliści przychodzą z pomocą. Gwarantujemy sprawne i profesjonalne wykonanie zleconych prac, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie zamontowanych produktów.

USŁUGI INSTALACYJNE

Wchodzący w skład naszego zespołu fachowcy doskonale znajdą się na wykonywanych przez siebie czynnościach i posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu z powodzeniem są w stanie sprawnie i niezwykle starannie ułożyć glazurę, terakotę czy inny materiał, który już niedługo stanie się częścią Twojego domu.

USŁUGI INSTALACYJNE