sufity napinane

SUFITY NAPINANE

Sufity napinane to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza.
Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu.

W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu. Nowatorski system montażu sprawia, że poza walorami estetycznymi mogą też pełnić funkcję ochronną (np. przed zalaniem).

Niska cena w połączeniu z szeroką paletą możliwości aranżacji wnętrz to powody, dla których sufity napinane są coraz częściej wybierane, jako doskonałe wykończenie każdego wnętrza. Dotyczy to zarówno nowych budynków, jak i tych remontowanych.

Zalety sufitów napinanych

Sufit napinany jest bardzo lekki, co nie powoduje obciążenia istniejącego stropu. Za jego pomocą można obniżać wysokie pomieszczenia, a w przypadku niskich pomieszczeń, stosując folie z lustrzanym odbiciem, wizualnie powiększyć je, nie tracąc cennej przestrzeni. Sufit napinany nie powoduje obniżenia pomieszczeń, gdyż montowany jest na profilach przysufitowych o wysokości ok. 30 mm. W suficie napinanym można montować praktycznie wszystkie rodzaje oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (LED, światłowód) oraz podświetlać go w całości od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu. Sufit napinany jest odporny na przenoszenie drgań. Jest antyelektrostatyczny, co oznacza, że nie przyciąga drobin kurzu i innych zanieczyszczeń. Sufit napinany jest wodoodporny.

Chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry (wytrzymuje ciężar ok 120 litrów na 1 m.kw.) oraz stanowi ochronę przeciwwilgociową.
Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, sufit można umyć za pomocą wody i mikrofibry, ewentualnie płynami do szyb na bazie alkoholu.

sufity napinane
sufity napinane

Sufity napinane idealnie pasują do każdego pomieszczenia

Sufity napinane to uniwersalne rozwiązanie, które nadaje się do każdego pomieszczenia. Ta konstrukcja z lustrzaną, matową, satynową lub półprzezroczystą powierzchnią może być stosowana w mieszkaniach, domach prywatnych, biurach, a także w barach, klubach, restauracjach, na siłowniach, basenach i w innych placówkach. Będą one świetnie wyglądać w różnych wnętrzach, wykonanych w klasycznym stylu, stylu hi-tech itp. Dzięki różnorodności faktur i kolorów wybór odpowiedniego sufitu napinanego jest niezwykle łatwy i przyjemny.

Lustrzane sufity napinane są jednymi z najbardziej popularnych na rynku. W porównaniu do matowych i satynowych mają bardziej wyrazistą lustrzaną powierzchnię, która ma właściwości wizualnego zwiększenia objętości pomieszczenia. Lustrzany blask wypełnia wnętrze światłem, robiąc go bardziej efektownym.

Lustrzane sufity nadają się zarówno do publicznych placówek (klubów, restauracji, kasyn i etc.), jak i dla mieszkań lub domów prywatnych.

Lustrzane sufity napinane są jednymi z najbardziej popularnych na rynku. W porównaniu do matowych i satynowych mają bardziej wyrazistą lustrzaną powierzchnię, która ma właściwości wizualnego zwiększenia objętości pomieszczenia. Lustrzany blask wypełnia wnętrze światłem, robiąc go bardziej efektownym.  Lustrzane sufity nadają się zarówno do publicznych placówek (klubów, restauracji, kasyn i etc.), jak i dla mieszkań lub domów prywatnych.    Lustrzane sufity napinane
Matowe sufity napinane wyglądają gustownie i stylowo. Ich spokojna klasyczna konstrukcja będzie idealna w każdym wnętrzu, zarówno tradycyjnym, jak i w bardziej nowoczesnym. Matowe sufity są trwałe, nie boją się wilgoci, są łatwe w instalacji i obsłudze. Nie odzwierciedlają one blasku żyrandoli i lamp sufitowych.

Są to bardzo praktyczne i niedrogie sufity, które mogą być instalowane w pomieszczeniach mieszkalnych, gospodarczych, a także na werandach, loggiach itp.

MATOWE SUFITY NAPINANE

Satynowe sufity napinane wprowadzą pewną elegancję we wnętrze. Takie sufity są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią efektu odzwierciedlenia lustrzanych sufitów i klasyczny wygląd matowych. Dzięki temu, że ten materiał słabo rozprasza światło, tworzy wrażenie idealnie gładkiej powierzchni.

Ze względu na unikalną fakturę na powierzchni takiego sufitu zauważa się lekka gra światła, która tworzy miękki efekt perłowy, który spodoba się każdemu wielbicielowi eleganckiego i wymyślnego wnętrza.

SATYNOWE SUFITY NAPINANE

Sufity napinane z półprzezroczystą powierzchnią zmienią Państwa przedstawienie z zakresu sufitów napinanych. Główną zaletą takiej powierzchni jest możliwość tworzenia niepowtarzalnych efektów oświetlenia sufitu za pomocą podświetlenia LED, umieszczonego pod powłoką.

Bez oświetlenia ta faktura wygląda jak satynowa, jednak po włączeniu kontrolowanego oświetlenia, światło piękne wypełni pokój, grając różnymi kolorami i odcieniami.

PÓŁPRZEZROCZYSTE SUFITY NAPINANE (TRANSLUCENT)

Gwieździste niebo to unikalne rozwiązanie, które pozwala osiągnąć imitację nocnego nieba w twoim domu.

Stwarza się absolutne niepowtarzalny efekt, gdy sufit jest przeszyty cienkimi źródłami światła, a gdy się włącza światło, stwarzają one prawdziwy obraz nocnego nieba nad głową.

Jako podstawę do takiego sufitu zwykle się używa płótno lustrzane w ciemnych kolorach, nicie święcące się oraz specjalny projektor. Taka aranżacja bez wątpienia zafascynuje ciebie i twoich gości!

GWIEŹDZISTE NIEBO

Dostępny i popularny sposób dekoracji pokoju to nadruk na suficie napinanym. W dniu dzisiejszym istnieje możliwość przenieść każdy obraz bezpośrednio na sufit z folii PCV. Wysoka jakość nadruku pozwala osiągnąć fotograficzną jakość obrazu.

Obrazy można wybrać w naszym katalogu lub bezpłatnie na stronie internetowej  – bezpłatnie wykupimy dowolny obraz, który ci się spodobał (lub kilka obrazów) i wydrukujemy go na suficie!

Z NADRUKIEM

Podświetlenie LED sufitu nie tylko daję dodatkowe oświetlenie, ale także nadaje sufitu stylu i piękna. Montowane przez naszych specjalistów taśmy LED nadają się do każdego rodzaju sufitu. Szczególną popularnością cieszą się sufity jasnych kolorów i sufity z nadrukiem.

To element wystroju wnętrza, który zawsze wywiera duże wrażenie na gościach, przyciąga uwagę, jeśli współgra z efektownym oświetleniem LED.

SUFITY NAPINANE Z PODŚWIETLENIEM LED

NASZA PRACA JEST NASZĄ PASJĄ…