• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Usługi Stolarskie

USŁUGI STOLARSKIE

Wyposażenie domu, mieszkania, czy biura, nie jest sprawą prostą

Dobranie wszystkich elementów, by układały się w spójną i logiczną kompozycję często jest po prostu niemożliwe, jeśli rozpatrujemy tylko gotowe elementy wyposażenia dostępne w sklepach. Dlatego też w takiej sytuacji warto sięgnąć po pomoc specjalistów.

USŁUGI STOLARSKIE
USŁUGI STOLARSKIE

Od wielu lat wykonujemy dla naszych klientów meble na wymiar. Z naszego zakładu wyszły garderoby, szafki kuchenne, kompletne kuchnie czy szafy.
Pracujemy w różnych technikach i korzystamy z całej gamy dostępnego surowca.

Stare meble kryją w sobie duszę. Prawdziwość tego stwierdzenia odkrywamy codziennie w swojej pracy. Zaniedbane fotele, kredensy czy stoliki tylko czekają na Twoją decyzję by przywrócić im oryginalny blask.

Wasz oryginalny pomysł na mebel nie musi kończyć żywota jako szkic przypięty do lodówki. Pierwsze spojrzenie na nowe mieszkanie nie musi kończyć się przeglądaniem katalogów meblarskich sieciówek.

Oprócz skomplikowanych realizacji meblarskich świadczymy również inne typowe i nietypowe usługi stolarskie. Nasza ekipa położy parkiet, założy parapety drewniane czy przytnie drzwi.
Jesteśmy stolarzami z krwi i kości więc nie straszne nam boazerie, drewniane tarasy, deski elewacyjne czy też zadaszenia.
Wykonamy meble ogrodowe ( ławki, piaskownice, domki dla zwierząt, drewniane skrzynki na rośliny ), przerabiamy oraz naprawiamy meble, stawiamy płoty drewniane.

Oferowane przez nas usługi stolarskie dotyczą


Przede wszystkim wykonywania prac w zakresie stolarki meblowej. Wykonujemy wszelkiego rodzaju meble na wymiar, garderoby, biblioteki, kuchnie, zajmujemy się cięciem i obróbką płyt laminowanych i fornirowanych, lakierowaniem fornirów i płyt MDF, wykonujemy meblowe zabudowy szachów instalacyjnych oraz przygotowujemy panele ścienne oraz portale drzwiowe.

Rolą YOURHandyman jest zaspokojenie wszystkich wymagań Klienta, dlatego pracujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały i dokładamy wszelkich starań, by nasze finalne produkty zawsze spełniały Państwa oczekiwania.
Do wszystkich zleceń podchodzimy z należytą staranności i szczególnym uwzględnieniem pomysłów Klienta.

Gwarantujemy błyskawiczną i rzetelną realizację zamówień, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne.