• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Serwis Techniczny Dla Galerii

galeria handlowa

Serwis techniczny budynków biurowych i nie tylko
 Prowadzimy również kompleksową obsługę techniczną budynków.

 

Firma nasza prowadzi również kompleksową obsługę techniczną budynków.
Dzięki komplementarności oferowanych przez nas usług, zatrudnianiu przez nas specjalistów z wielu branż związanych z utrzymaniem technicznym instalacji w budynkach jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną ofertę w zakresie obsługi technicznej budynków.

Obsługę techniczną prowadzimy w systemach:

– stacjonarną obsługę techniczna na obiekcie – w przypadku obiektów wymagających stałej obsługi technicznej.
– doraźny serwis obsługi technicznej na małych obiektach realizowany poprzez mobilne grupy techniczne.

galeria handlowa
galeria handlowa

Świadczy usługi konserwacji, naprawy oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie różnego rodzaju wyposażenia powierzchni handlowych, takiego jak półki, regały i kasy.

Oferuje usługi czyszczenia i dezynfekcji obszarów wewnętrznych i zewnętrznych, systemów klimatyzacyjnych, systemów chłodniczych i wyposażenia sklepowego (regały, półki, wózki, itd.)

Zapewnia specjalistyczne wsparcie w zakresie przemysłowych i komercyjnych systemów chłodniczych.

Nasze interwencje obejmują zarówno proste wymiany zaworów, sprężarek i skraplaczy, jak i bardziej złożone naprawy komór chłodniczych, chłodziarek i zamrażarek.

Przeprowadzamy również regenerację regałów chłodniczych, chłodziarek, zamrażarek, zwiększając ich funkcjonalność i podnosząc estetykę.

Zapewnia kompleksowe usługi konserwacyjne, remontowe i doradcze w zakresie systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

YOURHandyman oferuje doradztwo w kwestiach wydajności i funkcjonalności systemów, dostarczając ekonomiczne i spersonalizowane rozwiązania dostosowane

Świadczy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych wysokiego i niskiego napięcia.

Zarządzamy sieciami elektrycznymi, sieciami okablowania miedzianego, systemami telekomunikacyjnymi, systemami alarmów przeciwpożarowych, systemami telewizji przemysłowej CCTV i systemami IT.

Świadczymy usługi w zakresie serwisu i konserwacji systemów oświetleniowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Poza naprawami i konserwacją, YOURHandyman oferuje doradztwo w zakresie wydajność i funkcjonalność elektrycznej, dostarczając nowoczesne, elastyczne i ekonomiczne rozwiązania dostosowane do wymagań Klienta.

Remonty lokali w galeriach handlowych

Wysoka jakość świadczonych usług została doceniona przez wielu klientów. Remonty lokali w galeriach przeprowadzamy na terenie Warszawy.

Od wielu lat działamy w sektorze budowlanym oraz wykończeniowym, a na naszym koncie mamy setki zrealizowanych projektów, które każdorazowo zostały dopasowane do potrzeb czy wyobrażeń klienta.

Duże doświadczenie w branży i zespół wykwalifikowanych fachowców sprawia, że możemy podjąć się wszelkiego rodzaju zadania, a także zrealizować na czas kompleksowe wykończenie wnętrz.

Galerie handlowe to powierzchnie, które często wymagają modernizacji lub zmian aranżacyjnych. Przed przystąpieniem do prac remontowych, dokonujemy szczegółowych pomiarów, tak by dokładnie oszacować całkowity koszt przedsięwzięcia. Aranżacja obiektów handlowych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców, którym zależy na realizacji celów sprzedażowych.

Remont galerii handlowej w naszym wykonaniu przebiega bardzo solidnie oraz sprawnie. Pracujemy również w godzinach nocnych iw weekendy.

 

W YOURHandyman obsługujemy klientów na terenie całej Polski w zakresie:

Załoga YOURHandyman zapewnia kompleksową przebudowę każdego obiektu


z dbałością o każdy etap inwestycji. Realizujemy modernizację pomieszczeń od demontażu zastałej infrastruktury, przez gruntowne prace remontowe, aż po montaż mebli i wykończenie „pod klucz”. Wykonujemy zlecenia w oparciu o projekt klienta, jak również dostosujemy obiekt bazując na specyfikacji potrzeb i oczekiwań klienta. Zapewniamy spokój klienta w trakcie realizacji zlecenia, służąc stałym doradztwem i stałym wsparciem naszych doświadczonych specjalistów.

Nasze działania są dostosowane do sztywnych limitów czasowych nałożonych przez zarządców galerii handlowych.