Remonty mieszkań

Handyman

Zajmujemy się kompleksowymi remontami oraz wykańczaniem wnętrz mieszkań, domów, lokali usługowych, przestrzeni biurowych i biznesowych, a także obiektów użytku publicznego.
Zatrudniamy doświadczonych i rzetelnych fachowców, którzy realizują wszechstronne projekty.

Jeżeli właśnie realizujesz swoje marzenie o własnym mieszkaniu, zapewne planujesz remont.
W przypadku mieszkań deweloperskich (z rynku pierwotnego), w grę wchodzą na ogół kompleksowe wykończenia, obejmujące takie prace, jak m.in. montaż podłóg, malowanie, montaż glazury i terakoty, biały montaż, montaż drzwi, a także indywidualnie planowane prace, takie jak np. aranżacja sufitów podwieszanych z oświetleniem, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych i inne, które pozwolą przygotować wnętrze na montaż mebli i sprzętów.

Remonty mieszkań z rynku wtórnegoW przypadku mieszkań z rynku wtórnego remont może być generalny lub częściowy, w zależności od stanu lokalu oraz od oczekiwań nowych mieszkańców.
W odróżnieniu od wykańczania lokali deweloperskich, tutaj pod uwagę bierzemy także prace związane z demontażem starych elementów, ewentualnymi wyburzeniami ścianek, wymianą stolarki otworowej, wymianą instalacji (jeżeli jest to wskazane) czy wreszcie z przygotowaniem podłoży do dalszych prac.

Remonty mieszkań z rynku wtórnego bywają bardziej czasochłonne i angażujące, lecz ich efekt potrafi wynagrodzić wszelkie niedogodności.

Nawet ze starych i niemodernizowanych lokali jesteśmy w stanie zrobić nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe wnętrza.

 
Wyremontuj swoje mieszkanie z namiOprócz wykonawstwa gładzi gipsowych, malowania, tapetowania, montażu podłóg, układania glazury i terakoty oraz robót adaptacyjnych realizujemy także wszelkie usługi hydrauliczne, instalacje C.O., instalacje elektryczne oraz usługi gazowe – posiadamy niezbędne uprawnienia.

remont_mieszkania

Gotowe PAKIETY


Pakiet wykończeniowy to podstawa, jednak by mieszkanie było gotowe do wprowadzenia się potrzebujesz jeszcze w pełni urządzonej kuchni wraz z AGD, a także mebli łazienkowych i oświetlenia całego mieszkania.
Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie przygotowanej w 4 wariantach cenowych.
Wybierz jeden z nich i wprowadź się do gotowego mieszkania.

Handyman

Szybki czas wykończenia wnętrza często stanowi o stopie zwrotu z inwestycji za pierwszy rok wynajmu.
Jeśli chcesz sprawnie przeprowadzić remont mieszkania w stanie deweloperskim Pakiet BRĄZOWY będzie doskonałym wyborem.

Oferujemy konkretny plan, sprawdzone ekipy wykończeniowe i przystępne ceny.

Takie rozwiązanie pozwala na wykończenie mieszkania pod klucz w ekspresowym tempie i w ramach ustalonego budżetu.

W pakiecie są zarówno prace, jak i materiały wykończeniowe. Remont i wykończenie obejmują podłogi, drzwi, malowanie ścian, położenie ceramiki i instalację armatury.
Co najważniejsze, my bierzemy na siebie zakupy, transport, prace wykończeniowe i sprzątanie na koniec.
Ty odbierasz klucze do gotowego mieszkania.


Handyman

Chciałbyś, aby remont i wykańczanie mieszkania nie angażowało zbyt dużo Twojego czasu?

Powierzając nam wykończenie mieszkania pod klucz zyskasz nie tylko czas, ale także pewność, że wszystko przebiega sprawnie i w ramach ustalonego budżetu.

Pakiet SREBRNY to wykończenie mieszkania obejmujące malowanie ścian, kładzenie płytek i paneli, montaż drzwi wewnętrznych oraz instalację armatury i ceramiki.

Wszystkie produkty są przystępne cenowo, a jednocześnie oferują bardzo dobrą jakość. Podobnie, jak w przypadku pozostałych pakietów zajmujemy się zakupami, transportem, usługami remontowymi i końcowym sprzątaniem, a Ty wprowadzasz się do wygodnego mieszkania.


Handyman

Wymyślanie koncepcji, umawianie firmy remontowej, czasochłonne zakupy i transport materiałów – tak zwykle wygląda remont mieszkania na własną rękę.

Jeżeli zależy Ci na efektownym wnętrzu, ale nie chcesz tracić nerwów na organizację całego przedsięwzięcia, wykończenie pod klucz będzie idealnym rozwiązaniem.

Wystarczy, że zaakceptujesz aranżację i wybierzesz materiały wykończeniowe, a my zajmiemy się resztą – zamówieniami, transportem, remontem i wykończeniem, a nawet sprzątaniem na sam koniec.

Pakiet ZŁOTY to dobrej jakości materiały, które pozwolą na stworzenie wnętrza z klasą – drewniane podłogi, stylowy gres, płytki z najnowszych kolekcji.

Handyman

Pakiet PLATYNOWY to wykończenie mieszkania pod klucz w najwyższym standardzie.

W ramach Pakietu PLATYNOWEGO proponujemy niebanalne rozwiązania i świetne materiały – podłogi wyłożone kamieniem lub deskami z litego drewna, ekskluzywne linie ceramiki, najmodniejsze kolekcje glazury oraz szkło, fornir, a także różnego rodzaju wyszukane detale.

Wykończenie mieszkania pod klucz może być nie tylko sprawne i bezproblemowe, ale także stylowe.

Co ważne, Twój czas zajmujemy tylko na starcie – w celu ustalenia koncepcji i wyboru materiałów.

Później staramy się o to, aby Twoim jedynym zadaniem było odebranie kluczy do gotowego stylowego mieszkania.