• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Przeprowadzki Dla Firm

przeprowadzki

Przeprowadzki firm i biur

Przeprowadzka do nowego biura lub przeniesienie firmy wraz z całym zapleczem to naprawdę potężne wyzwanie i ogrom pracy.
 
Całe przedsięwzięcie musi być zrealizowane sprawnie, zgodnie z wyznaczonym terminem, ponieważ jakiekolwiek przesunięcia czasowe to przestoje w pracy firmy, które generują straty.
 
Dlatego też proponujemy naszą pomoc w zakresie przeprowadzek firm i biur, a jednocześnie gwarantujemy pełen profesjonalizm w realizacji usługi.
 
Nasza firma wielokrotnie świadczyła usługi w obrębie przeprowadzek firm, a z doświadczenia które zdobyliśmy korzystamy obecnie. Posiadamy specjalistyczne zaplecze w postaci sprzętu i samochodów dostawczych, a kadra pracowników to ludzie, którzy dysponują niezbędnymi kwalifikacjami i zawsze sumiennie wykonują powierzone zadania.
przeprowadzki
przeprowadzki

Wykonujemy kompleksowe przeprowadzki biur, firm i magazynów w Warszawie oraz na terenie całego kraju i zagranicy, począwszy od spakowania mienia, demontażu, zabezpieczenia i przygotowania do przewozu, poprzez transport, na rozpakowaniu, montażu i ustawieniu w miejscu docelowym kończąc.

Organizujemy i realizujemy profesjonalne przeprowadzki archiwów, bibliotek, instytucji i szkół. Duże doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra i odpowiednie zaplecze techniczne gwarantują szybką i profesjonalną realizację nawet bardzo dużych przeprowadzek tego typu obiektów.

Nasz firma realizuje zarówno przeprowadzki małych i średnich firm, jak i dużych podmiotów jak np. banki i korporacje.
Każde zlecenia stanowi dla nas wyzwanie, bez względu czy są to przeprowadzki biur, czy przeprowadzki firm w Warszawie i okolicach, ale do każdego podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie.
Dysponujemy specjalistycznym zapleczem, taborem samochodów dostawczych oraz doświadczoną ekipą pracowników, dlatego dotychczas mamy na swoim koncie setki pomyślnie zrealizowane przeprowadzki, tak dla mniejszych przedsiębiorców, jak i potężnych firm ze wszystkich sektorów gospodarczych.

Nasze usługi przeprowadzkowe charakteryzuje atrakcyjna cena. Każdą usługę wyceniamy na podstawie oględzin, rozmowy telefonicznej lub formularza online, uwzględniając czas trwania, odległość oraz stopień złożoności. Każda wizyta u Klienta w celu dokonania wizji lokalnej oraz każda sporządzona przez naszą firmę wycena jest bezpłatna.

Przez lata działalności wykonaliśmy tysiące udanych przeprowadzek małych i dużych firm, instytucji, archiwów, bibliotek i magazynów, czego dowodem są liczne referencje. Posiadamy ubezpieczenie OC na sumę 100 000 EURO obejmujące całość usługi przeprowadzki.

Przeprowadzka YOURHandyman

Przeprowadzka firmowa z YOURHandyman to:

Doświadczony zespół fachowców

Mamy świadomość, że naszym Zleceniodawcom zależy przede wszystkim na sprawnej i bezproblemowej przeprowadzce. Chcemy świadczyć usługi, które cechuje najwyższy standard, to też realizację przeprowadzki zawsze poprzedza przygotowanie planu, który uwzględnia najdrobniejsze detale.

Poprzez wybranie optymalnych metod załadunku i rozładunku, a także najlepszej trasy przejazdu możemy zminimalizować ryzyko wystąpienia trudności. Takie działania pozwala nam sprostać oczekiwaniom Klientów względem ochrony powierzonego mienia oraz dotrzymania wyznaczonego terminu.

Czytelna oferta dostosowana do potrzeb Klienta

Realizujemy przeprowadzki firmowe niezależnie od branży, w której działa firma Klienta oraz rodzaju ładunku, który jest nam powierzony. Transportujemy meble, urządzenia biurowe, komputery, dokumenty, a także pełen zakres mienia należącego do firmy bądź instytucji uprzednio zabezpieczając ruchomości przy użyciu specjalnych materiałów pakownych.

 

YOURHandyman do usług !

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przy przeprowadzkach firm, biur, magazynów, warsztatów, sklepów oraz innych podmiotów i instytucji.