• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87
POGOTOWIE TECHNICZNE

YOURHandyman przez 24 godziny na dobę do usuwania różnego typu awarii.

Nasze pogotowie techniczne pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
W przypadku niespodziewanych awarii dokładamy wszelkich starań, by usterkę usunąć w jak najszybszym terminie.
Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego staram się być dla nich dostępni w każdym możliwym momencie.

Konserwacja nieruchomości

 to bardzo ważna czynność, którą należy wykonywać regularnie w celu utrzymania prawidłowego stanu technicznego budynku.
Wykonujemy to zadanie w taki sposób, by jak najbardziej sprostać oczekiwaniom wspólnot mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości komercyjnych, z którymi podjęliśmy współpracę.

Nasza oferta opiera się na szeregu kompleksowych działań, które mają na celu zadbanie o jak najlepszy stan techniczny nieruchomości.
Wykonujemy obowiązkowe przeglądy budynków, po których użytkownicy mają pewność przebywania w bezpiecznych miejscach do życia i pracy. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo klientów, ale także o ich satysfakcję oraz komfort. Z naszych usług mogą skorzystać wszyscy użytkownicy nieruchomości.

POGOTOWIE TECHNICZNE
POGOTOWIE TECHNICZNE

Nasza firma świadczy kompleksowe naprawy instalacji elektrycznych, wodno-sanitarnych oraz elektrycznych, a w ramach prowadzonej działalności zapewnia całodobowe pogotowie techniczne.
Współpracujemy ze specjalistami z branży technicznej oraz budowlanej, posiadającymi odpowiednie uprawnienia w danej dziedzinie.
Usługa pogotowia dedykowana jest w szczególności w celu zabezpieczenia gotowości podjęcia interwencji na wypadek awarii, w szczególności w dni świąteczne oraz wolne od pracy.

Klienci, którzy zawarli z nami umowy na powyższe usługi mogą zgłaszać awarie bezpośrednio pod dedykowanym numerem telefonu

Specjalizujemy się w różnorodnych pracach technicznych, realizowanych o każdej porze, także nocą.
Pozostajemy do dyspozycji klientów w dni powszednie oraz niedziele i święta, dwadzieścia cztery godziny na dobę. W zakres naszych działań wchodzą między innymi pogotowie i usługi elektryczne, w ramach których wykonujemy oraz naprawiamy instalacje różnego typu, realizujemy przebudowy oraz przeglądy.

Interweniujemy również w razie nagłych awarii, docierając do klienta najszybciej jak to tylko możliwe.

Kontrola stanu instalacji, a usługi pogotowia elektrycznego

Aby zminimalizować ryzyko nagłych awarii, należy na bieżąco monitorować stan instalacji i urządzeń. Elektryk z naszej warszawskiej firmy wykona dla Państwa takie usługi, jak: przeglądy, pomiary okresowe oraz odbiorcze, a także inspekcje kamerą termowizyjną.
Tego typu działania sprawią, że będą Państwo mniej narażeni na wystąpienie nagłej awarii, do której będzie wzywane pogotowie dostępne 24h na dobę. Jeśli jednak zdarzy się nagła usterka, nasz telefon pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę.

Po odebraniu zgłoszenia specjalista dostępny na dyżurze pogotowia szybko wyruszy na miejsce awarii, aby sprawnie usunąć jej przyczynę.

Szybka reakcja to klucz do uniknięcia poważniejszych konsekwencji awarii instalacji sanitarnych. Nasze pogotowie hydrauliczne działa 24h na dobę przez cały tydzień na terenie Warszawy i okolic.
Dokonanie naprawy w bardziej odległej lokalizacji jest możliwe po indywidualnej wycenie. Usługi całodobowego pogotowia dostępne są pod numerem alarmowym
Zależy nam na możliwie najszybszym rozwiązaniu problemu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by procedura zgłaszania usterki przebiegała możliwie najpłynniej.

Po dokonaniu zgłoszenia na miejsce zdarzenia zostanie wysłany hydraulik, który dokona wstępnej diagnozy problemu, a następnie przeprowadzi szczegółową analizę stanu technicznego instalacji bądź urządzenia.
Usunięcie awarii następuje od ręki, chyba że dany przypadek wymaga bardziej obszernych napraw i prac renowacyjnych.

Zablokowany zamek wymagający wymiany, zepsute drzwi czy zatrzaśnięte klucze – tego typu wypadki mogą łatwo pokrzyżować nasze plany.

Spóźnienie lub nawet konieczność odwołania spotkania towarzyskiego z pewnością nie należy do rzeczy miłych, jednak zdecydowanie poważniejsze konsekwencje czekają nas w przypadku zaniedbania obowiązków służbowych.
Właśnie dla takich ewentualności stworzyliśmy usługę pogotowia ślusarskiego, która obejmuje m.in. awaryjne otwieranie drzwi.

Pogotowie ślusarskie – działamy całodobowo przez 7 dni w tygodniu

Podstawowym założeniem tej usługi jest błyskawiczna reakcja, obejmująca dojazd do klienta oraz zażegnanie sytuacji awaryjnej. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic – jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez cały tydzień. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, co ma niebagatelne znaczenie w kontekście szybkiego usunięcia usterki.

Dlaczego warto postawić właśnie na nasze usługi szklarskie? Przede wszystkim działamy wyjątkowo kompleksowo, nie tylko zajmujemy się serwisem i naprawą okien, ale również ich wstawianiem.

Dzięki temu nie trzeba martwić się o ich montaż, my zrobimy to profesjonalnie, rzetelnie i wyjątkowo porządnie. Dołożymy wszelkich starań, aby je odpowiednio zabezpieczyć. Ponadto zajmiemy się dla Państwa również uszkodzonymi, zbitymi lustrami.

Po skorzystaniu z usług naszego szklarza, wszystkie elementy będą jak nowe! Dodatkowym atutem skorzystania z pomocy technicznej naszego zespołu jest działanie 24 godziny na dobę!

Bez względu na to, która godzina, można do nas zadzwonić, a my jak najszybciej pojawimy się w celu usunięcia usterek, montażu lub przeprowadzaniu innych działań, które nam Państwo zlecą.

Dbamy o jak najwyższy poziom zadowolenia Klientów z naszej pomocy technicznej dzięki wykonywaniu rzetelnej, solidnej pracy ze zwróceniem uwagi na najmniejsze detale.