• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

yourhandyman service

Montaż mebli

Montaż mebli

Możesz złożyć wszystko samodzielnie - ale wcale nie musisz

Aby zaoszczędzić sobie wysiłku i wykorzystać swój cenny czas inaczej, możesz powierzyć nam montaż nowych mebli w swoim domu lub biurze.

Każdy z Państwa miał kiedyś do czynienia z montażem mebli. Ogrom części oraz okuć, które należało złożyć w całość szybko gasiło entuzjazm towarzyszący tworzeniu nowego umeblowania.

Negatywnych emocji, awantur oraz wielu zmarnowanych godzin na próbie montażu mebli możecie Państwo uniknąć korzystając z usług profesjonalistów, którzy mają za sobą niejeden złożony mebel.

YOURHandyman specjalizuje się w montażu mebli z paczek wszystkich producentów. Gwarantujemy profesjonalną pomoc kadry, która od wielu lat pracuje w branży meblarskiej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z należytą uwagą skręcimy każdy, nawet pozornie błahy, mebel. Oprócz profesjonalnego podejścia do montażu gwarantujemy fachowe zabezpieczenie i dbanie o miejsce w którym montujemy meble.

Montaż mebli

Jako doświadczeni w branży meblarskiej montażyści nie boimy się wyzwań związanych z wysokim poziomem trudności składanego mebla. Montaż mebli biurowych jest skomplikowany i pracochłonny – trzeba wszystko zmontować, wypoziomować i ustawić we własnym zakresie.

Dla naszych pracowników to jednak nie problem!

Wieloletnie doświadczenie procentuje w takich właśnie trudnych zleceniach.

Montaż mebli

Jako firma poważnie traktująca swoją działalność oraz klientów. Posiadamy w swojej flocie samochód dostawczy z kontenerem oraz windą towarową.

Dzięki specjalnie dostosowanemu samochodowi jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksową usługę jaką jest odbiór mebli ze sklepów meblowych czy kuriera. Dostawa do domu oraz profesjonalny montaż.

Montaż mebli

Montaż mebli

Wydawać by się mogło, że skręcenie kilku szafek nie powinno nam zająć zbyt wiele czasu ...

W praktyce bywa z tym bardzo różnie, bo poszczególni producenci mebli mieszkaniowych korzystają z różnych systemów montażowych.
Dlatego jeśli nie masz czasu i ochoty na puzzle z płyt meblowych powierz montaż mebli mieszkaniowych profesjonalistom takim jak my!

Nasza firma od lat z sukcesami świadczy usługi związane z montażem mebli. Działamy profesjonalnie i kompleksowo pomagając zarówno osobom, które potrzebują pomocy po przeprowadzce lub całkowitej wymianie umeblowania w domu, jak i osobom, które są zainteresowane zleceniem montażu pojedynczego mebla. Każde zlecenie traktujemy z należytą uwagą i starannością. Cechuje nas wysoka kultura pracy oraz skuteczność, co przekłada się na ekspresowy montaż mebli pokojowych we wszystkich pomieszczeniach.