• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Usługi Malarskie

yourhandyman service

Malowanie

Painting

Jesteśmy ekspertami w malowaniu ścian w budynkach mieszkalnych, biurach i lokalach komercyjnych

Doskonałe efekty pracy zawdzięczamy kilkunastoletniemu doświadczeniu, dokładności i skrupulatności oraz stosowaniu najlepszych na rynku narzędzi i materiałów.

W przeciwieństwie do wielu ekip, malujemy także niewielkie wnętrza, np. małe biura czy kawalerki

Pomagamy dobrać kolory, faktury i struktury, aby optycznie powiększyć mieszkania. Stosujemy antyalergiczne, ekologiczne i przyjazne środowisku farby, znakomite do dziecięcych pokoików.

Malujemy powierzchnie narażone na zwiększoną eksploatację i wysoki poziom wilgoci — ściany w kuchniach, łazienkach, kotłowniach i pomieszczeniach gospodarczych. Dzięki świetnej znajomości dostępnych na rynku produktów z powodzeniem wybierzemy te, które sprostają trudnym warunkom.

Wiemy, jak ważne są przygotowania. Przed rozpoczęciem malowania przygotowujemy ściany poprzez gruntowanie i naprawę drobnych pęknięć, rys i dziurek. Precyzyjnie zabezpieczamy podłogi, meble, okna i drzwi, aby ochronić je przed przypadkowym zabrudzeniem. Demontujemy także szyldy gniazdek i włączników. Dysponujemy także profesjonalnym sprzętem malarskim.

Świadczymy usługi malarskie przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Kompleksowe działania

Malowanie ścian to nie tylko położenie farby. Zabezpieczamy, gruntujemy, malujemy. Pomagamy wybrać kolor, fakturę i rodzaj farby. Z naszą pomocą otrzymasz kompleksową usługę, oszczędzisz czas i pieniądze. Oferujemy usługi w Warszawie i bezpłatną wycenę.

team one
team

Malowanie Warszawa i okolice - jak działamy?

Chcesz odświeżyć swoje mieszkanie? Zadzwoń! Ustalimy szczegóły i wycenimy prace.

Następnie w uzgodnionym terminie nasz malarz zjawi się u Ciebie, by rozpocząć pracę. Malujemy zgodnie z ustaleniami, więc nic Cię nie zaskoczy. Wszelkie kwestie będą z Tobą konsultowane, byś miał czynny udział w zleceniu. Podczas malowania ścian, sufitów i innych elementów malarz użyje najlepszej farby, by jej jakość gwarantowała oczekiwane efekty. Na koniec posprzątamy pomieszczenia, by nie angażować Cię w te żmudne zajęcia. YOURHandyman to najwyższej jakości usługi malarskie świadczone na terenie całej stolicy i okolic.

Malujemy mieszkania, domy, biura, lokale użytkowe. Oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz firm.

Liczy się przede wszystkim jakość! Pomalowanie ścian mieszkania przez fachowców jest gwarancją atrakcyjnego wizualnie i przede wszystkim bardzo trwałego efektu.
Wszystko dzięki znajomości materiałów i nowoczesnych technik malowania wnętrz. Usługi malarskie wykonane przez profesjonalistów pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uniknąć potężnej dawki stresu. Wybierając YOURHandyman, Twoje mieszkanie zyska nowy wygląd i zupełnie nowe życie. Praca z nami to gwarancją świetnego serwisu.

To, jak szybko podejmiemy się realizacji zlecenia, zależy przede wszystkim od aktualnego obłożenia. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie – zarówno kosztowo, jak i terminowo.

Jeśli chcesz sprawdzić, kiedy możemy pomalować lub wyremontować Twoje mieszkanie, skontaktuj się z nami.

Pięknie pomalowane wnętrze jest efektem odpowiednich umiejętności, starannie przygotowanych powierzchni i wyboru najlepszej farby przez Malarza.

Przed rozpoczęciem pracy, każdy malarz precyzyjnie zabezpiecza wszystkie powierzchnie oraz elementy wnętrza narażone na poplamienie i ich najbliższe okolice.

Na meble i podłogi nakładamy folię, a drobne akcesoria i przedmioty codziennego użytku na czas malowania usuwamy z pomieszczenia.
Wykręcamy gniazdka, dokładnie zabezpieczamy okna i drzwi. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia i materiały, aby precyzyjnie zabezpieczyć wszystkie powierzchnie.

Chcesz zrealizować remont bez stresu, sprawnie i solidnie? Wybierz YOURHandyman !