• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Usługi Hydrauliczne

post two

Kompleksowe usługi hydrauliczne

Potrzebujesz pomocy hydraulika, który sprawnie usunie kłopotliwą awarię? Zwróć się do nas!

Gwarantujemy rzetelne wsparcie zarówno przy drobnych naprawach wymagających ekspresowej reakcji, jak również przy realizacji dużych zleceń dla Klientów prywatnych, firm oraz wspólnot mieszkaniowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług hydraulicznych w Warszawie.

post seven
post eleven

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Zajmujemy się tworzeniem od podstaw instalacji wodnej jak również modernizacją istniejącej na systemach zgrzewanych, skręcanych a także zaciskanych.

Montujemy i przerabiamy przyłącza kanalizacyjne w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, firmach, oraz lokalach użytkowych. W ofercie YOURHandyman znajdą Państwo m.in. : biały montaż czyli podłączenie umywalki, zlewu, wanny, brodzików, toalety czy kabiny prysznicowej. Podłączamy także wszelkie urządzenia AGD takie jak : pralka, zmywarka, kostkarka.

Na życzenie klienta podejmujemy się zakupu materiałów potrzebnych do wykonania usługi hydraulicznej.

Doświadczony i profesjonalny hydraulik Problemy hydrauliczne zazwyczaj nie znoszą ani sekundy zwłoki. Trzeba działać błyskawicznie i możliwe szybko poradzić sobie z usterką, by np. nie zalać sąsiada z dołu oraz nie powiekszać obszaru uszkodzeń. My działamy w taki sposób, by możliwie szybko znaleźć rozwiązanie każdego problemu!

Masz problem? Zgłoś się do nas, a my zaradzimy wszelkim usterkom hydraulicznym na terenie Warszawy.

Doświadczenie, kreatywność i indywidualne podejście

Nasza firma to połączenie kluczowych dla skutecznych działań cech  doświadczenia, kreatywności i indywidualnego podejścia. Do każdego zadania podchodzimy jak do wyzwania, szukając najskuteczniejszego sposobu na osiągnięcie sukcesu. To właśnie taki sposób pracy przekłada się na nasze sukcesy i zadowolenie setek klientów, z którymi do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować i współpracujemy w dalszym ciągu.

Handyman

Kompleksowe pogotowie hydrauliczne w nagłych przypadkach
Nie każdy jest specjalistą w zakresie hydrauliki i nie każdy może na pierwszy rzut oka zdiagnozować problem. Z kolei w większości awarie hydrauliczne, to problemy palące, wymagające bezzwłocznej interwencji. Dlatego też działając z Warszawie oferujemy pogotowie hydrauliczne i pomagamy w przypadkach nagłych, gdy liczy się czas działania i profesjonalizm.

Pogotowie hydrauliczne dla klientów indywidualnych, firm, Wspólnot Mieszkaniowych

Co ważne – podejmujemy się rozwiązywania nie tylko problemów w domach czy mieszkaniach, ale swoimi usługami wspieramy także firmy, Wspólnoty Mieszkaniowe oraz klientów indywidualnych. Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie, biurze, mieszkaniu (także wynajmowanym) pojawiła się awaria hydrauliczna, z którą nie możesz sobie poradzić, to wiedz, że możesz liczyć na nas i nasze wsparcie.

Co obsługujemy w ramach naszego pogotowia hydraulicznego?

– Naprawa, opcjonalnie montaż, wszelkiego rodzaju instalacji wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych;
– Naprawa, serwis kotłów gazowych, dwufunkcyjnych, jednofunkcyjnych, palników gazowych (Vaillant, Viessmann, DeDietrich);
– Naprawa rur, kranów i zaworów;
– Montaż wyposażenia łazienki np. prysznica, pralki, wanny;
– Udrażnianie przewodów wodnych i kanalizacyjnych,
– Montaż i naprawa centralnego ogrzewania,
– Usuwanie innych drobnych awarii i usterek, z którymi możemy poradzić sobie od ręki.

Często zdarza się też tak, że naprawa wymaga niezbędnych, unikalnych części, by móc naprawić usterkę. Wówczas jesteśmy w stanie je szybko sprowadzić i skutecznie domknąć problem.

2

Zapychanie się rur to niestety bardzo powszechny problem, któremu ciężko w stu procentach zapobiec. Czasami nawet skrzętna profilaktyka nie jest w stanie w pełni uchronić nas przed problemem, ale wtedy z pomocą nadchodzimy my i nasze nowoczesne metody udrażniania kanalizacji!

Udrażnianie kanalizacji to jedna z usług, które najczęściej świadczy nasza firma na terenie Warszawy. Regularnie zmagamy się z tym problemem i pomagamy naszym klientom. By robić to jak najbardziej skutecznie, stosujemy nowoczesne metody takie jak ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji czy też udrażnianie za pomocą sprężyny mechanicznej. Ta różnorodność jest bardzo ważna, ponieważ nie zawsze ta sama metoda będzie w stu procentach skuteczna w każdym przypadku. Dlatego też zawsze mamy alternatywę i drugi sposób, który zwiększa skuteczność oraz jakość naszych działań związanych z udrażnianiem kanalizacji.

Świadczymy także usługi monitoringu kanalizacji. Jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć nawet mikro zagrożenia dla kanalizacji, a w ten sposób zapewnić klientowi spokój od problemów na dłuższy czas.

Pamiętajcie – podstawa to regularne, samodzielne czyszczenie rur, ale gdy to zawodzi, warto zwrócić się do specjalistów, którzy w profesjonalny sposób poradzą sobie z problemem i zapewnią udrożnienie kanalizacji czy poszczególnych rur. To zdecydowanie lepsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze rozwiązanie, niż próba samodzielnego udrażniania rur domowymi sposobami.

Lepiej zaufać osobom wyspecjalizowanym w usługach hydraulicznych!

Handyman

Myśląc o swoim domu, nie możesz zapominać o system instalacyjnych czy też węzłach cieplnych. W trosce o swoje bezpieczeństwo, a przede wszystkim bezpieczeństwo swojej rodziny, należy zadbać o to, by instalacje nie tylko były regularnie sprawdzane, ale jednocześnie nowoczesne i dostosowane do realiów rynkowych. Dopiero wtedy mamy pewność, że wszelkie instalacje i wykończenia w naszym domu są zrobione w odpowiedniej jakości.

Jako firma oferujemy innowacyjne i zgodne ze wszystkimi normami instalacje typu Kan-Therm i TECE. To instalacje, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, a Tobie, jako właścicielowi lub użytkownikowi, dadzą niezbędny spokój i przede wszystkim pewność.

Handyman