Przeprowadzka

Zmiana miejsca zamieszkania?

Nie rób sobie problemów, dzięki naszemu doświadczeniu oraz flocie samochodów możesz się przeprowadzić dokądkolwiek zechcesz. Oferujemy przeprowadzki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Napisz do nas, a na pewno zaplanujemy z Tobą przeprowadzkę od A do Z z największą dbałością o szczegóły.

Oferujemy profesjonalnie zaplanowaną i wykonaną przeprowadzkę, która obejmuje:

– Dostarczenie odpowiedniej ilości kartonów i folii z pęcherzykami powietrza.
– Demontaż i powtórny montaż mebli oraz stałych elementów zabudowy,
– Przenoszenie, przewóz i ustawianie w nowym mieszkaniu,
– Pakowanie i rozpakowywanie wszelkich sprzętów i mienia
– Magazynowanie mebli

Przeprowadzka
Przeprowadzka

Przeprowadzka nie musi być problemem

Są sytuacje, kiedy nagle zmieniamy miejsce zamieszkania. Czy to z powodu zamiany lokalu na większy, czy też na całkowitą zmianę miasta, w którym do tej pory mieszkaliśmy. Wiadomo, że jeśli mamy przetransportować cały swój dobytek, to będzie to wymagało czasu. Niestety, często tracimy przy tym również dużo nerwów, ponieważ obawiamy się, czy nasz dobytek się nie zniszczy podczas transportu no i przede wszystkim, czy uda się go całego przewieźć.

Odpowiedź jest prosta – uda się, jeśli przewóz mebli zlecicie fachowcom.

Dokładną wycenę przeprowadzki otrzymacie Państwo od naszego konsultanta, który zada Wam kilka pytań. Cena zależna jest od wielu czynników począwszy od możliwości podjadu pod lokal, ilości przewożonego mienia czy piętra.

W przypadku większych przeprowadzek, proponujemy zaproszenie nas na niezobowiązujące oględziny, gdzie na miejscu przedstawimy dokładną i ostateczną cenę usługi.

Oczywiście, naszym Klientom zapewniamy kartony, materiały opakowaniowe, taśmy oraz folię bąbelkową w celu kompleksowego zabezpieczenia przewożonego mienia.

Jeśli część prac związanych z przeprowadzką chcecie wykonać Państwo sami, przed usługą dostarczymy wszelkie niezbędne materiały do Państwa.

Im wcześniej zaplanujecie Państwo przeprowadzkę, tym lepiej.

Często Klienci szukają firmy na ostatnią chwilę – zwłaszcza na koniec danego miesiąca, gdzie ilość relokacji mieszkań / biur jest bardzo duża.

Sugerujemy kontakt minimum tydzień przed planowaną przeprowadzką  pozwoli to odpowiednio dopasować tabor oraz pracowników do danego zlecenia, a Państwo unikniecie niepotrzebnego stresu.

Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, ale nie można ich wykluczyć.
Posiadamy polisę ubezpieczeniową (ubezpieczenie OCP przewoźnika) na kwotę 100 000 EURO, która obejmuje każdorazowy transport mienia.

Tak, realizujemy zlecenia na przeprowadzki krajowe (międzymiastowe).

Taką przeprowadzkę warto umówić z wcześniejszym wyprzedzeniem, ponieważ wymaga ona większego zaangażowania aniżeli przeprowadzka w tym samym mieście.

Oczywiście, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientom oferujemy przeprowadzki zagraniczne.

Usługi wykonujemy do wszystkich krajów na terenie Unii Europejskiej.

Mając na uwadze fakt, iż jest to usługa wymagająca szczególnego zaangażowania oraz planowania (logistyka, pakowanie, transport, promy) prosimy o planowanie tego typu przeprowadzki z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Jak najbardziej realizujemy tego typu zlecenia.

Wymagają one jednak szczególnej uwagi, zwłaszcza jeśli chodzi o transport pianina, kas pancernych czy szaf serwerowych (UPS).

Często realizujemy drobne zlecenia polegające na transporcie zakupionych mebli w popularnych marketach (IKEA, Agata Meble, itp).

Przeprowadzka YOURHandyman

Przeprowadzka dla wielu osób może być niezwykle trudnym doświadczeniem.


Na początku wydaję się nam, że mamy stosunkowo mało rzeczy, ale dopiero kiedy się przeprowadzamy i musimy spakować wszystkie rzeczy do kartonów nagle staje się ich co raz więcej. Ich ilość zaczyna nas przerażać, musimy wszystko pogrupować i spakować w ten sposób, żeby nic się nie zniszczyło. Musimy wiedzieć co mamy w każdym kartonie, aby później podczas rozpakowywania wiadomo było co i gdzie się znajduje. Wiele drobiazgów może się gdzieś zapodziać albo potłuc.

W takim wypadku najlepiej wybrać odpowiednią firmę przeprowadzkową, która zapewni kompleksową usługę!