POTRZEBUJESZ POMOCY? Tel: +48 733 89 88 87
 • Napisz do Nas
 • service@yourhandyman.pl
 • 24/7
 • Pracujemy

Przeprowadzki firm i biurPrzeprowadzka do nowego biura lub przeniesienie firmy wraz z całym zapleczem to naprawdę potężne wyzwanie i ogrom pracy. Całe przedsięwzięcie musi być zrealizowane sprawnie, zgodnie z wyznaczonym terminem, ponieważ jakiekolwiek przesunięcia czasowe to przestoje w pracy firmy, które generują straty. Dlatego też proponujemy naszą pomoc w zakresie przeprowadzek firm i biur, a jednocześnie gwarantujemy pełen profesjonalizm w realizacji usługi. Nasza firma wielokrotnie świadczyła usługi w obrębie przeprowadzek firm, a z doświadczenia które zdobyliśmy korzystamy obecnie. Posiadamy specjalistyczne zaplecze w postaci sprzętu i samochodów dostawczych, a kadra pracowników NORTRANS to ludzie, którzy dysponują niezbędnymi kwalifikacjami i zawsze sumiennie wykonują powierzone zadania.

Doświadczony zespół fachowcówMamy świadomość, że naszym Zleceniodawcom zależy przede wszystkim na sprawnej i bezproblemowej przeprowadzce. Chcemy świadczyć usługi, które cechuje najwyższy standard, to też realizację przeprowadzki zawsze poprzedza przygotowanie planu, który uwzględnia najdrobniejsze detale. Poprzez wybranie optymalnych metod załadunku i rozładunku, a także najlepszej trasy przejazdu możemy zminimalizować ryzyko wystąpienia trudności. Takie działania pozwala nam sprostać oczekiwaniom Klientów względem ochrony powierzonego mienia oraz dotrzymania wyznaczonego terminu.

Czytelna oferta dostosowana do potrzeb KlientaRealizujemy przeprowadzki firmowe niezależnie od branży, w której działa firma Klienta oraz rodzaju ładunku, który jest nam powierzony. Transportujemy meble, urządzenia biurowe, komputery, dokumenty, a także pełen zakres mienia należącego do firmy bądź instytucji uprzednio zabezpieczając ruchomości przy użyciu specjalnych materiałów pakownych.

YOURHandyman do usług !Zapraszamy do korzystania z naszych usług przy przeprowadzkach firm, biur, magazynów, warsztatów, sklepów oraz innych podmiotów i instytucji.Przeprowadzka firmowa z YOURHandyman to:Gwarancja bezpieczeństwa
Flota dostosowana do każdego rodzaju usługi
Dodatkowy sprzęt wspomagający, ułatwiający wykonanie usługi
Doświadczony zespół fachowców
Terminowość wykonania
Możliwość magazynowania
Indywidulana bezpłatna wycena u Klienta
Czytelna oferta dostosowana do potrzeb Klienta
Ubezpieczenie


Przeprowadzka firmowa z YOURHandyman - zakres prac:Indywidualna wycena u Klienta
Przygotowanie harmonogramu
Dostawa materiałów pakowych
Szkolenie pracowników Twojej firmy
Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych
Spakowanie zawartości przez pracowników YOURHandyman
Odpięcie i podpięcie sprzętu IT przez pracowników YOURHandyman
Demontaż i ponowny montaż mebli
Zabezpieczenie transportowanych rzeczy
Załadunek na środek transportu
Transport i wniesienie
Ustawienie rzeczy zgodnie ze wskazaniem lub udostępnionymi planami aranżacji
Montaż mebli i rozpakowanie zawartości
Zabranie materiałów pakowych
Serwis poprzeprowadzkowy

 • Przeprowadzki biur, firm i magazynów
  Wykonujemy kompleksowe przeprowadzki biur, firm i magazynów w Warszawie oraz na terenie całego kraju i zagranicy, począwszy od spakowania mienia, demontażu, zabezpieczenia i przygotowania do przewozu, poprzez transport, na rozpakowaniu, montażu i ustawieniu w miejscu docelowym kończąc.
 • Przeprowadzki archiwów, bibliotek i szkół

  Organizujemy i realizujemy profesjonalne przeprowadzki archiwów, bibliotek, instytucji i szkół. Duże doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra i odpowiednie zaplecze techniczne gwarantują szybką i profesjonalną realizację nawet bardzo dużych przeprowadzek tego typu obiektów.

 • Przeprowadzki dużych firm, np. korporacji, banków

  Nasz firma realizuje zarówno przeprowadzki małych i średnich firm, jak i dużych podmiotów jak np. banki i korporacje.
  Każde zlecenia stanowi dla nas wyzwanie, bez względu czy są to przeprowadzki biur, czy przeprowadzki firm w Warszawie i okolicach, ale do każdego podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie.
  Dysponujemy specjalistycznym zapleczem, taborem samochodów dostawczych oraz doświadczoną ekipą pracowników, dlatego dotychczas mamy na swoim koncie setki pomyślnie zrealizowane przeprowadzki, tak dla mniejszych przedsiębiorców, jak i potężnych firm ze wszystkich sektorów gospodarczych.

 • Bezpłatna wycena u Klienta i wycena online

  Nasze usługi przeprowadzkowe charakteryzuje atrakcyjna cena. Każdą usługę wyceniamy na podstawie oględzin, rozmowy telefonicznej lub formularza online, uwzględniając czas trwania, odległość oraz stopień złożoności. Każda wizyta u Klienta w celu dokonania wizji lokalnej oraz każda sporządzona przez naszą firmę wycena jest bezpłatna.

 • Referencje i ubezpieczenie usług

  rzez lata działalności wykonaliśmy tysiące udanych przeprowadzek małych i dużych firm, instytucji, archiwów, bibliotek i magazynów, czego dowodem są liczne referencje. Posiadamy ubezpieczenie OC na sumę 100 000 EURO obejmujące całość usługi przeprowadzki.

 • Organizacja
 • Gwarancja
 • Doświadczenie
 • Usługi
 • Szybka pomoc - Serwis 24/7

Wszystkie pracy wykonujemy fachowo, czysto, terminowo z dbałością o detale.

W przypadku konieczności dokonania zakupów materiałowych sami zajmujemy się organizacją, starając się w jak najmniejszym stopniu angażować w tą czynność klienta, szanując tym samym jego czas.

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Od wielu lat staramy się o jak najwyższą jakość usług, ponieważ zależy nam na zbudowaniu wzajemnego zaufania i późniejszej wieloletniej współpracy z klientem.

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w branży remontowo wykończeniowej, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość i trwałość wykonywanych przez nas usług.

Oferujemy kompleksowe wykończenia, renowacje i remonty wnętrz w tym mieszkań, domów i biur.

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych pracowników. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Niewielka usterka, a może poważna awaria?

Kiedy pojawia się pilna potrzeba pomocy technika, jesteśmy gotowi, by nie tylko rozwiązać problem, ale i udzielić fachowej porady.

+48 733 89 88 87 | service@yourhandyman.pl