• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Wykonanie zabudowy GK wraz z montażem cegły

 • Nazwa Wykonanie zabudowy GK wraz z montażem cegły
 • Info - Wykonanie zabudowy GK

  - Montaż płytek ceglanych

  - Instalacja elektryczna

  - Malowanie

  Według projektu klienta
 • Data 2021
 • Kategoria ,
 • Lokalizacja Nadarzyn

Wykonanie Zabudowy GK Wraz Z Montażem Cegły

Klasyczna cegła to materiał budowlany, który z powodzeniem wykorzystywany jest już od stuleci. Chociaż kojarzony jest głównie z zabytkowymi wnętrzami, dawnymi kamienicami, monumentalnymi gotyckimi kościołami czy zamkami, z powodzeniem może stać się mocnym akcentem każdego współczesnego wnętrza. Ściana ze starodawnych cegieł to rozwiązanie dla tych, którzy w aranżacjach pomieszczeń cenią tradycję, a przy tym także oryginalność.
 
Dostępne płytki ścienne to kawałek historii w Twoim wnętrzu. Wycinane są one z prawdziwych, ręcznie wypalanych cegieł, które liczą sobie niekiedy ponad 100 lat i są selektywnie wybierane przez profesjonalistów w czasie rozbiórek zabudowań.
 
Dzięki temu płytki są jedyne w swoim rodzaju. Widoczne rysy, celowe zabrudzenia, a także drobne wyszczerbienia sprawiają, że cegiełki na ścianę idealnie sprawdzą się we wnętrzach, którym chcemy nadać zabytkowy charakter, niezależnie czy będzie to salon w prywatnym mieszkaniu, czy nastrojowa kawiarnia w centrum miasta. Surowa ceglana ściana doskonale komponuje się z klasycznymi meblami z dębowego drewna. To również wyjątkowy materiał, który można wykorzystać do wykończenia ściany, np. wokół kominka. Cegła pasuje do klasyki, ale równie dobrze spisuje się w połączeniu z nowoczesnością.
 
Minimalistyczne wnętrza, eleganckie lofty, styl skandynawski – cegiełki na ścianę to rozwiązanie dla każdej współczesnej stylizacji.
Po odpowiedniej i fachowej impregnacji z powodzeniem można zastosować płytki ceglane w pomieszczeniach, w których będą narażone na wilgoć, czyli w łazience i kuchni.
Połączenie ceglanej ściany z jednolitymi płytkami w łazience to bardzo modne rozwiązanie aranżacyjne, przywołujące na myśl surowy klimat Skandynawii.
 
Nadzwyczajnie prezentuje się również cegła na ścianie w kuchni. Z jej pomocą można stworzyć pomieszczenie, które kojarzyć się będzie z wielkim i starym wiejskim domem. Stara cegła, z wyszczerbionymi brzegami i widocznymi gołym okiem zabrudzeniami, to nieodłączny element stylistyki rustykalnej, do której coraz częściej powracają profesjonalni projektanci wnętrz.
 
Niepowtarzalne płytki ceglane można wykorzystać po uprzednim zaimpregnowaniu również na zewnątrz. Mogą stać się ozdobą każdego tarasu czy balkonu. Niesamowitą atmosferę można uzyskać pokrywając ceglanymi płytkami tylko fragment ściany. Zabieg taki odda wrażenie wiekowej, niedokończonej i tajemniczej konstrukcji.
 
Ceglane płytki są bardzo trwałe, a dodatkowo łatwe w utrzymaniu. Warto zdecydować się na impregnację tuż po montażu. Dzięki temu piękne ceglane ściany staną się wyjątkową ozdobą wnętrza na długie lata!

OFERUJEMY FACHOWĄ POMOC

Jesteśmy elastyczni i chętnie wsłuchujemy się w pomysły naszych klientów, które wychodzą poza schemat. Czerpiemy inspiracje z Waszych pomysłów! Poza standardową ofertą wykończenia wnętrz oferujemy także kompleksowe remonty. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy z chęcią pomogą w urządzeniu mieszkania pod klucz. Każdy remont jest wykonywany przez nas z niezwykła dbałością o szczegóły, przez co realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty. Terminowość, uczciwość oraz wysoka jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen to atuty jakie nas wyróżniają.

Znamy się, nie tylko na wnętrzach

Nasz zespół tworzą ludzie o różnych talentach i pasjach – architekci wnętrz, koordynatorzy, wykonawcy. Łączy nas nie tylko wieloletnia współpraca, ale także satysfakcja z dobrze wykonanych projektów, pożyteczny perfekcjonizm, zamiłowanie do piękna, otwartość i poczucie humoru, uzależnienie od kawy, przyjaźń, a czasami nawet małżeństwa.

Możemy na siebie liczyć

Każde wnętrze stawia przed nami nowe wyzwania, dlatego stale współpracujemy z ponad 70 specjalistami najlepszymi w swoich dziedzinach. Są wśród nich eksperci od drzwi, podłóg, glazury, elektryki, montażu mebli i wielu innych. Tak samo cenimy jakość, terminowość i dobrą organizację pracy, dlatego jesteśmy spokojni powierzając wykonanie projektu w ich ręce.