• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Malowanie Ścian

  • Nazwa Malowanie ścian
  • Info Wariant STANDARD
  • Data 05/2022
  • Kategoria
  • Lokalizacja Warszawa - Praga

Chcesz odświeżyć swoje mieszkanie? Zadzwoń! 

Ustalimy szczegóły i wycenimy prace.

Następnie w uzgodnionym terminie nasz malarz zjawi się u Ciebie, by rozpocząć pracę. Malujemy zgodnie z ustaleniami, więc nic Cię nie zaskoczy. Wszelkie kwestie będą z Tobą konsultowane, byś miał czynny udział w zleceniu. Podczas malowania ścian, sufitów i innych elementów malarz użyje najlepszej farby, by jej jakość gwarantowała oczekiwane efekty.
Na koniec posprzątamy pomieszczenia, by nie angażować Cię w te żmudne zajęcia. YOURHandyman service to najwyższej jakości usługi malarskie świadczone na terenie całej stolicy i okolic.

YOURHandyman ™- Wyróżnia nas jakość | Profesjonalne usługi malarskie

Cenimy profesjonalizm, dlatego współpracujemy z najwyższej klasy dostawcami materiałów.

Najwyższej jakości sprzęt (Level 5, Bosch Professional, Piher, Qbrick) oraz narzędzia (Wooster, Richard, Purdy) potrzebne do przygotowania powierzchni oraz malowania, a także wszelkie materiały potrzebne do przygotowania czy zabezpieczenia powierzchni takie jak wysokiej jakości taśmy malarskie, antychlapy, płachty malarskie, folie zabezpieczające, zawsze przywozimy ze sobą na miejsce.

Oferujemy fachową pomoc

Decyzją po stronie Klienta jest wybór farb.
polega on na sprawdzonych systemach od naszych profesjonalnych dostawców (Brillux, Flugger, Sigma, Dulux Proffesional, Caparol) lub dostarcza je na miejsce projektu samodzielnie w sposób koordynowany z naszą ekipą malarską. W każdym przypadku pomagamy przy wyborze konkretnego rodzaju farby do podłoża oraz wymagań Inwestora, pomagamy dopasować kolor oraz dostarczamy farby na miejsce realizowanego projektu.

Co nas wyróżnia?

Referencje
Zadowoleni klienci, którzy wracają do nas z kolejnymi zleceniami i polecają nas swoim znajomym to nasza najlepsza rekomendacja.
Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w malowaniu mieszkań, domów i obiektów użytkowych. Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności i poznajemy najnowsze technologie.
Profesjonalizm
Codziennie spełniamy najwyższe oczekiwania klientów, a całość naszej pracy jest zorganizowana jako projekt zarządzany efektywnymi i nowoczesnymi metodami.
Dostępność
Zadzwoń i powiedz nam, czego potrzebujesz, a my ustalimy optymalny harmonogram prac dla Ciebie. Cenimy Twój czas.

Stop INFLACJI !

Voucher na usługę wraz z materiałem.

Stała niezmienna cena ! Ważność 365 dni