POTRZEBUJESZ POMOCY? Tel: +48 733 89 88 87
  • Napisz do Nas
  • service@yourhandyman.pl
  • 24/7
  • Pracujemy
YourHandyman Service
YourHandyman Service
O Nas

YourHandyman
Service

Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną dla firm i instytucji publicznych. Jako profesjonalni eksperci w dziedzinie usług technicznych dla biur nie stosujemy typowych rozwiązań, lecz oferujemy szeroki wachlarz możliwości.

Świadczymy również usługi dla osób prywatnych oferując kompleksowe usługi w zakresie remontów oraz drobnych napraw. Wieloletnie doświadczenie firmy i zespół zgranych fachowców to gwarancja sprawnego i zgodnego z oczekiwaniami Klienta wykonania zamówionej usługi.

Działamy przede wszystkim na terenie całej Warszawy i okolic, przyjmujemy jednak również zgłoszenia z pozostałej części województwa mazowieckiego.

Składamy się z osób zajmujących się naprawami, instalacjami oraz remontami budowlanymi od kilku lat. Wyróżniamy się wysoką kulturą osobistą, profesjonalnym podejściem, rzetelnością oraz terminowością wykonywanych usług. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz atrakcyjne w stosunku do konkurencji ceny.

W przypadku zleceń w postaci kompleksowych wykończeń i remontów oferujemy szczególnie korzystne ceny, zawsze podpisując umowy z klientami

Na nasze usługi udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.

Zadowolenie Klientów
0%
Zlecenia ukończone w wyznaczonym czasie
0%
Reakcja w dniu zgloszenia
0%
signature owner YourHandyman
POTRZEBUJESZ POMOCY?
+48 733 89 88 87

Zachęcamy do współpracy

Oraz do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z firmą w celu uzyskania darmowej wyceny prac lub porady budowlano-remontowej.