• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Services

Nasze usługi

Usługi Dla Domu

Jak Możemy Ci Pomóc?

Przez ponad 15 lat mieliśmy okazję realizować projekty i remonty dla wielu bardzo wymagających klientów w Warszawie, dlatego nie boimy się podejmować kolejnych wyzwań. Doradzamy klientom w wyborze materiałów, farb, kolorów, mebli, czy też pozostałego wyposażenia, które będzie zainstalowane w trakcie, czy też po remoncie. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować wiele sprawdzonych rozwiązań podczas remontu. Współpracujemy również z projektantami wnętrz.

Doskonale znamy trendy i nowości na rynku budowlanym. Uczestniczymy w szkoleniach z posługiwania się najnowszymi materiałami i technologiami, które z powodzeniem używamy w trakcie naszych prac remontowych.
Stawiamy na wysoką jakość wykonania i estetykę - zarówno małych remontów, jak i dużych modernizacji wnętrz.

Dbamy o zadowolenie klienta. Do współpracy zapraszamy wszystkich klientów z Warszawy i okolic.

Możliwość płatności Gotówką Lub Kartą

Jesteśmy dostępni 7 Dni W Tygodniu

Posiadamy pełne Ubezpieczenie OC

Wyposażeni w Najlepsze Narzędzia

Pozwól się zaskoczyć jakością ścian

Perfekcyjne piękno prostych rozwiązań to właśnie to, co chcemy Państwu zaoferować.

Malowanie to najszybsza metoda na metamorfozę pomieszczenia. Mimo to warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie do niego. Przemyślany dobór barw może zmienić charakter wnętrza, pomoże poprawić proporcje, a nawet ukryć coś, czego wolimy nie eksponować. Przy ich wyborze, oprócz kierowania się aktualnymi trendami wnętrzarskimi, warto brać pod uwagę oddziaływanie kolorów na nasz nastrój. Oprócz wyboru koloru problematyczne bywa dobranie odpowiedniej farby.

Producenci oferują nam produkty dedykowane do różnych wnętrz i różnych celów. Łatwo się zagubić wśród farb o specjalnym przeznaczeniu i specyficznych właściwościach i choć materiały malarskie oferowane przez rynek cechują się wysoką trwałością, dobrym kryciem i niemałą odpornością na czyszczenie a nawet mycie, warto przy ich wyborze skorzystać z doświadczenia fachowca.

Kłopotliwe i czasochłonne bywa też przygotowanie wnętrza do malowania. Część mebli warto wynieść, część zabezpieczyć przed przypadkowym zabrudzeniem. Warto pomyśleć o ochronie podłogi, stolarki okiennej, listew przypodłogowych. Malowanie to nie tylko farba. Aby zapewnić najwyższą jakość powłoki, ściany przed malowaniem należy odpowiednio przygotować. W nowym budynku musimy się liczyć z koniecznością szpachlowania, szlifowania i gruntowania murów. W starszym, tam gdzie tylko zmieniamy lub odświeżamy kolor, warto sprawdzić stan i przyczepność starej warstwy farby, wyrównać ewentualne ubytki i odkurzyć ścianę przed nałożeniem nowej warstwy. Mimo najlepszych chęci, brak doświadczenia może skutkować nieoczekiwanymi komplikacjami. Aby oszczędzić sobie nerwów i nie ponosić zbędnych wydatków warto i te zadania powierzyć zawodowcom.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe przygotowanie do malowania i profesjonalne posprzątanie po zakończonej pracy.

Każdą usługę malarską można rozszerzyć o dodatkowe prace.

Usługi Dodatkowe

Szukasz dobrego elektryka, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomoże Ci w usunięciu usterek lub wykonaniu solidnej instalacji elektrycznej?
Nasz Elektryk sprawnie zrealizuje dla Ciebie najpopularniejsze zlecenia – począwszy od podłączenia płyty indukcyjnej, piekarnika oraz naprawy bezpieczników, przez wymianę oświetlenia i gniazdek, kończąc na montażu liczników, a także modernizacji liczników czy okablowania do lamp

Kapiący kran? Spalona żarówka? Niedziałający zamek? Pilna potrzeba pomoc technika? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w nagłych wypadkach, gdy akurat dotknął Cię problem. Nasi specjaliści dzięki swojej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu potrafią pomoc w nagłych sytuacjach, które potrafią zepsuć nerwy każdemu. Oferujemy zimna głowę i pomoc specjalistów z odpowiednimi narzędziami.

Montaż mebli często sprawia dużo problemów Brak odpowiednich narzędzi, doświadczenia, często sprawia, iż drobne pomyłki mogą zepsuć całe piękno mebli uszkadzając je. Nasi specjaliści YOURHandyman mają wieloletnie doświadczenie w montażu oraz instalacji mebli, nabrane pracą związana z tysiącami montaży. Potrafią dopasować je do powierzchni oraz sprawić, że nawet najtrudniejszy system będzie działał perfekcyjnie oraz zapewni bezpieczeństwo użytkującym.

Montaże drzwi oraz kładzenie podłóg. Panele? Płytki? Wstawienie nowych drzwi?

Dla nas to żaden problem. Posiadamy specjalistów, którzy zmienia lub położą nową podłogę oraz wykonają potrzebne montaże drzwi. Jeżeli zależy Ci na szybkiej, kompleksowej, profesjonalnej usłudze YOURHandyman właśnie Ci to oferuje.

Jeśli potrzebny Ci kompetentny i wszechstronny hydraulik, nie szukaj dalej. Usuwamy usterkę, wykonując usługę w jak najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy. Adekwatnie do rodzaju i skali awarii hydraulicznej dopasowujemy ilość ludzi oraz sprzętu, tak abyśmy mogli zaproponować klientowi rozwiązania ekonomiczne, sprawdzone oraz zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Naprawiamy krany, montujemy toalety, wymieniamy wężyki, udrażniamy zatkane odpływy, instalujemy natryski oraz służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego.