POTRZEBUJESZ POMOCY? Tel: +48 733 89 88 87
 • Napisz do Nas
 • service@yourhandyman.pl
 • 24/7
 • Pracujemy

Możesz złożyć wszystko samodzielnie - ale wcale nie musisz


Aby zaoszczędzić sobie wysiłku i wykorzystać swój cenny czas inaczej, możesz powierzyć nam montaż nowych mebli w swoim domu lub biurze.Wydawać by się mogło, że skręcenie kilku szafek nie powinno nam zająć zbyt wiele czasu ...W praktyce bywa z tym bardzo różnie, bo poszczególni producenci mebli mieszkaniowych korzystają z różnych systemów montażowych.
Dlatego jeśli nie masz czasu i ochoty na puzzle z płyt meblowych powierz montaż mebli mieszkaniowych profesjonalistom takim jak my!

Nasza firma od lat z sukcesami świadczy usługi związane z montażem mebli. Działamy profesjonalnie i kompleksowo pomagając zarówno osobom, które potrzebują pomocy po przeprowadzce lub całkowitej wymianie umeblowania w domu, jak i osobom, które są zainteresowane zleceniem montażu pojedynczego mebla. Każde zlecenie traktujemy z należytą uwagą i starannością. Cechuje nas wysoka kultura pracy oraz skuteczność, co przekłada się na ekspresowy montaż mebli pokojowych we wszystkich pomieszczeniach.


 • Montaż mebli pokojowych

  Każdy z Państwa miał kiedyś do czynienia z montażem mebli. Ogrom części oraz okuć, które należało złożyć w całość szybko gasiło entuzjazm towarzyszący tworzeniu nowego umeblowania.

  Negatywnych emocji, awantur oraz wielu zmarnowanych godzin na próbie montażu mebli możecie Państwo uniknąć korzystając z usług profesjonalistów, którzy mają za sobą niejeden złożony mebel.

  YOURHandyman specjalizuje się w montażu mebli z paczek wszystkich producentów. Gwarantujemy profesjonalną pomoc kadry, która od wielu lat pracuje w branży meblarskiej.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z należytą uwagą skręcimy każdy, nawet pozornie błahy, mebel. Oprócz profesjonalnego podejścia do montażu gwarantujemy fachowe zabezpieczenie i dbanie o miejsce w którym montujemy meble.


  YourHandyman Service Warszawa | MONTAŻ MEBLI
 • Montaż mebli biurowych

  Jako doświadczeni w branży meblarskiej montażyści nie boimy się wyzwań związanych z wysokim poziomem trudności składanego mebla. Montaż mebli biurowych jest skomplikowany i pracochłonny – trzeba wszystko zmontować, wypoziomować i ustawić we własnym zakresie.

  Dla naszych pracowników to jednak nie problem!

  Wieloletnie doświadczenie procentuje w takich właśnie trudnych zleceniach.


  YourHandyman Service Warszawa | MONTAŻ MEBLI
 • Transport mebli w Warszawie i okolicy

  Jako firma poważnie traktująca swoją działalność oraz klientów. Posiadamy w swojej flocie samochód dostawczy z kontenerem oraz windą towarową.

  Dzięki specjalnie dostosowanemu samochodowi jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksową usługę jaką jest odbiór mebli ze sklepów meblowych czy kuriera. Dostawa do domu oraz profesjonalny montaż.
  YourHandyman Service Warszawa | MONTAŻ MEBLI

 • Organizacja
 • Gwarancja
 • Doświadczenie
 • Usługi
 • Szybka pomoc - Serwis 24/7

Wszystkie pracy wykonujemy fachowo, czysto, terminowo z dbałością o detale.

W przypadku konieczności dokonania zakupów materiałowych sami zajmujemy się organizacją, starając się w jak najmniejszym stopniu angażować w tą czynność klienta, szanując tym samym jego czas.

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Od wielu lat staramy się o jak najwyższą jakość usług, ponieważ zależy nam na zbudowaniu wzajemnego zaufania i późniejszej wieloletniej współpracy z klientem.

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w branży remontowo wykończeniowej, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość i trwałość wykonywanych przez nas usług.

Oferujemy kompleksowe wykończenia, renowacje i remonty wnętrz w tym mieszkań, domów i biur.

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych pracowników. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Niewielka usterka, a może poważna awaria?

Kiedy pojawia się pilna potrzeba pomocy technika, jesteśmy gotowi, by nie tylko rozwiązać problem, ale i udzielić fachowej porady.

+48 733 89 88 87 | service@yourhandyman.pl