• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Montaż listew – PCV

Montaż listew – PCV

Standardowo oferta obejmuje:

 • Montaż listew przypodłogowych
 • Klej montażowy
 • Podstawowy pakiet sprzątania po usłudze 
Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oraz ustalenia indywidualnych rabatów.
 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Do celów informacyjnych wliczono podatek VAT 

01

Nasze usługi wykonujemy w pomieszczeniach, w których zakończone zostały prace remontowo-budowlane.

1
W przypadku kilku pomieszczeń wskaż najbardziej nieregularne.
SUMA 

  1 Skontaktuj się z nami w sprawie tej wyceny  Ile listew przypodłogowych zamówić?

  Ile procent zapasu przyjąć tak aby zamówionych listew nie zabrakło nam podczas montażu?

  Takie i wiele innych pytań zadaje sobie każdy Klient który stoi przed zakupem białych listew przypodłogowych.
   
   
  Pomiaru można dokonać na dwa sposoby:
   
  • Pierwszy zdecydowanie łatwiejszy, jeśli mamy do dyspozycji projekt domu lub mieszkania.
  • Drugi sposób pomiaru to pomiar ręczny, gdzie potrzebna będzie nam metrówka. W obu przypadkach pomocny może się okazać kalkulator, kartka i ołówek.
   
   
  Aby dobrze wymierzyć ile listew przypodłogowych nam potrzeba należy na kartce rozpisać sobie każde pomieszczenie z osobna, najlepiej opisać tak jak jest w rzeczywistości np. kuchnia, salon, łazienka itd. .
   
  W pomieszczeniu mierzymy każdą ścianę z osobna, uwzględniając wszystkie ewentualne załamania ścian. Odliczyć należy szerokość drzwi wejściowych i miejsca w których listwa nie będzie montowana. Dodatkowo należy sprawdzić wysokość od podłogi do drzwi balkonowych, aby upewnić się czy wybrana listwa się tam zmieści. Jeśli nie, dobrym rozwiązaniem jest użycie białego ćwierćwałka mdf który jest również dostępny w naszej ofercie.
   
  Zmierzone? Zsumowane? Zapisane? W takim razie przechodzimy do kolejnego pomieszczenia i postępujemy tak samo jak z pierwszym.
   
  Jeśli wiemy już ile potrzebujemy metrów do naszego domu czy mieszkania oznacza to, że musimy doliczyć naddatek który będzie niezbędny aby mieć możliwość zakończenia montaż listew.
   
  To ile procent naddatku trzeba doliczyć znów decydują dwa czynniki. Pierwszy to osoba montująca, fachowiec mający doświadczenie zapewne oszczędzi nam zbędnych wydatków czy marnowania materiału.
   
  Drugi czynnik to długość ścian w stosunku do długości listwy. Ciężko będzie przy końcu montażu wykorzystać ścinki listew na długiej ścianie a łatwiej w pomieszczeniu w którym ściany mają załamania i można tam wykorzystać wcześniej uzyskane ścinki.
   
  Zalecamy aby doliczyć od 5-10 % naddatku.