• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Malowanie Wycena online

Malowanie Wycena online

Ile kosztuje malowanie ?

Podaj malowaną powierzchnię ścian i sufitów w m2
Ustalenie wielkości powierzchni do malowania zaczynamy od zmierzenia szerokości i wysokości ściany, następnie mnożymy uzyskane wartości.

W przypadku gdy powierzchnia ścian i sufitów nie jest znana wprowadź powierzchnię liczoną po podłodze x3,90
Przykład: Pokój posiada 10m2, w formularzu wprowadzamy 39 m2
Należy mieć na uwadze, iż otrzymana w ten sposób wycena będzie posiadała zakres błędu +/-30%

Zawsze zalecamy niezobowiązującą wizytę naszego technika w celu z wymiarowania malowanych pomieszczeń.
Gruntowanie zaleca się przede wszystkim w przypadku nowych ścian m.in. nowych tynków mineralnych, gipsowych, gładzi gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych. Ma ono również duże znaczenie w przypadku ścian w stanie deweloperskim (pomalowanych zazwyczaj farbą słabej jakości), ścian po zeskrobaniu starych powłok malarskich, ścian na których występują zacieki (po wcześniejszym usunięciu) oraz ścian, na których były wykonywane poprawki.

W przypadku ścian, które były już wcześniej malowane farbami akrylowymi lub lateksowymi, a struktura jest jednolita nie ma potrzeby gruntowania, a wręcz jest ono niewskazane
Zaznacz jeśli są jakiekolwiek miejsca do naprawy
np. pęknięcia, otarcia, dziury, kołki do usunięcia
Odświeżenie ścian – malowanie dokładnie tymi samymi kolorami
Przykład: Aktualnie sufit biały , ściany Beckers Light Gray | Malowane sufit biały , ściany Beckers Light Gray
Wybierz
Czy wycena ma obejmować zakup farby ?

W tej opcji proponujemy usługę wraz z farbą.
Dla farby białej jest to Beckers Designer White lub DULUX PROFESSIONAL COMPLEX WHITE , dla kolorów zaś Beckers Designer Colour lub Dulux EasyCare

Wymień farbę standardową
Zaznacz jeśli pomieszczenie ma więcej niż 3 m
SUMAPLN 

  1 Skontaktuj się z nami w sprawie tej wyceny  Standardowo oferta obejmuje:

  • Malowanie do uzyskania efektu (dwie , trzy warstwy ) 
  • Uzupełnianie drobnych pęknięć/ubytków w ścianach 
  • Materiały zabezpieczające malowane powierzchnie oraz przygotowanie lokalu do malowania , zabezpieczanie podłóg , listew , demontaż kontaktów
  • Podstawowy pakiet sprzątania po usłudze 
  Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oraz ustalenia indywidualnych rabatów.
   

  Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

  Do celów informacyjnych wliczono podatek VAT 

  PROFESJONALNE MALOWANIE ŚCIAN – WARSZAWA I NIE TYLKO

  W naszej ofercie mogą Państwo skorzystać z pomocy malarskiej, która jest w dzisiejszych czasach niezwykle pożądana wśród wszystkich osób, które chcą się cieszyć dobrze pomalowanymi przestrzeniami mieszkalnymi. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży malarskiej gwarantuje Państwu oczekiwany efekt końcowy. Braliśmy udział w setkach realizacji związanych z malowaniem różnych powierzchni, zaczynając od tych najbardziej prostych i kończąc na najbardziej zaawansowanych i wymagających czasu i cierpliwości realizacjach. Skutkiem tego, bardzo chętnie podejmiemy się dla Państwa wszystkich realizacji związanych z malowaniem.

  Doskonale wiemy, jak ważny jest tok pracy związany z malowaniem. Dlatego jesteśmy zawsze w pełni zorganizowani, mając do dyspozycji odpowiednią ekipę, która jest wyposażona w niezbędny sprzęt wymagany podczas malowania. Naszym zadaniem jest pierw zabezpieczenie wszelkich przestrzeni i elementów, które nie są związane z zakresem naszej pracy, czyli z malowaniem. Kolejnym etapem jest odpowiednie przygotowanie wszystkich powierzchni, które będą przez nas malowane. Na samym końcu przechodzimy do samego malowania, czyli powolnego, aczkolwiek dokładnego systemu malowania, który pozwoli uzyskać najlepszy efekt końcowy.

  Naszym atutem jest fakt, iż do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i słuchamy wszystkich potrzeb naszych klientów. Dlatego jeśli mają Państwo odpowiednie oczekiwania bądź prośby związane z naszą usługą malowania, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji, dostosowując się do wszelkich potrzeb naszych klientów. Dlatego też każde zlecenie jest przez nas wykonywane w bardzo dokładny i indywidualny sposób, aby nawet najbardziej wymagający klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy. Wysoka jakość pracy a także zanegowanie to podstawowe elementy, które wyróżniają naszą ofertę.

  Dzięki temu, nasi klienci cieszą się odpowiednio dobrze pomalowanymi ścianami, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości po pracy. Kiedy kończymy nasze zlecenie, zajmujemy się także odpowiednim pozostawieniem przestrzeni, w których wykonywane były przez nas prace. Dzięki temu uzyskują Państwo w pełni kompleksowy efekt, wraz z czystym pomieszczeniem, które nadaje się do użytku i którego nie trzeba sprzątać we własnym zakresie.

  MALOWANIE ŚCIAN

  Malowanie lokali biurowych oraz lokali użytkowych

  YOURHandyman posiada bardzo duże doświadczenie w malowanie lokali biurowych sklepów czy lokali w galeriach handlowych. Prace są wykonywane z zachowaniem jak najwyższej jakości staranności wykonania. Stosujemy najnowocześniejsze materiały farby zmywalne oraz szorowalne firm takich jak Flugger czy Dulux PRO.  Nasi malarze pracują w systemie zmianowym 24/7

  MALOWANIE ŚCIAN
  MALOWANIE ŚCIAN

  Usługi malarskie: mieszkania, domy oraz biura

  Malowanie ścian należy do usług malarskich, które proponujemy zarówno osobom prywatnym, jak i klientom firmowym i instytucjonalnym. Kompleksowo malujemy ściany w mieszkaniach, domach i biurach, wcześniej indywidualnie ustalając z Państwem cennik wykonania usługi. Świadczymy pełen zakres usług malarskich, z których cennikiem mogą Państwo zapoznać się poprzez naszą stronę internetową

  Malowanie mieszkań i domów to jednak nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaoferować. Proponujemy również fachowe doradztwo, udzielając porad związanych z wyborem najlepszych technik malarskich i służąc pomocą w wyborze odpowiedniej barwy, która zapewni ład i harmonię w Państwa wnętrzach.

  MALOWANIE ŚCIAN