POTRZEBUJESZ POMOCY? Tel: +48 733 89 88 87
 • Napisz do Nas
 • service@yourhandyman.pl
 • 24/7
 • Pracujemy

Obsługa powierzchni biurowychKażda firma i biuro funkcjonuje w określonej przestrzeni, która wymaga częstych konserwacji i napraw.
Wyposażenie biura, meble, różnego typu urządzenia i instalacje wymagają nadzoru i w przypadku awarii natychmiastowego działania. Wszelkie nieprzewidziane nieprawidłowości mogą skutkować przestojami w pracy firmy.
Warto więc zadbać o serwis techniczny nieruchomości i zaufać naszej firmie, która zajmie się kompleksową obsługą biura.YOURHandyman, czyli kompleksowe usługi napraw i remontówDla naszych klientów firmowych realizujemy wszelkie naprawy elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie, stolarskie i złotorączkowe.
Zajmujemy się również niedziałającymi sprzętami AGD, montażem mebli i sprzętów, a także prostymi pracami fizycznymi (np. przeprowadzkami wewnętrznymi).
Ponadto świadczymy kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe, obejmujące m.in. tynkowanie, malowanie czy prace instalacyjne.

I na koniec - zajmujemy się montażem, serwisem i naprawami instalacji klimatyzacyjnej.
Jesteśmy wyjątkową firmą! Pokrywamy bardzo kompleksowy zakres świadczonych usług fachowych oraz posiadamy szeroki wachlarz kompetencji i uprawnień specjalistycznych.


 • Świadczymy usługi klientom firmowym z szerokiego spektrum branż
  Świadczymy usługi klientom firmowym z szerokiego spektrum branż.
  Naszymi klientami są zarówno małe lokale usługowe (np. restauracje, gabinety fryzjerskie), średniej wielkości lokalne podmioty (np. centra handlowe, firmy zarządzające najmem), czy wreszcie międzynarodowe korporacje posiadające swoje biura i siedziby w Warszawie.
  Największą grupę naszych klientów stanowią dwie grupy: zarządcy nieruchomości oraz biura
 • Zarządcy nieruchomości

  W ramach grupy zarządców nieruchomości obsługujemy mieszkania, które są pod pieczą firm zarządzających najmem lub pojedynczych zarządców.

  Zarządzamy procesem naprawy i remontami zarówno w przypadku zleceń dla właścicieli mieszkań, jak i ich najemców, budując dodatkową przewagę konkurencyjną wśród naszych klientów.

 • Biura

  W ramach naszej działalności współpracujemy głównie z office managerami, którzy poszukują pomocy w naprawach i pracach wykończeniowo-remontowych w biurach swoich firm.

  To właśnie klientom z tego segmentu dedykujemy kompleksowe wsparcie w bieżących usterkach, redekoracji biur, a także doradztwo w doborze odpowiednich sprzętów biurowych i wdrażaniu udogodnień dla pracowników na podstawie najlepszych praktyk rynkowych.

  Obsługujemy biura startupów i małych firm. Jak również duże przestrzenie biurowe powszechnie znanych liderów rynkowych.

 • Zarządzanie procesem naprawy lub remontu

  Współpracującym firmom oferujemy zarówno realizację pojedynczych zleceń, jak i ofertę abonamentową dla klientów firmowych, którzy wymagają regularnego wsparcia fachowców.

  Wszystkim klientom firmowym gwarantujemy pełną gotowość do wykonania zleceń oraz fachową, terminową i rzetelną ich realizację. Proces obsługi zlecenia jest prosty i przejrzysty.

  Po otrzymaniu zapytania i jego ewentualnym doprecyzowaniu, dedykowany członek zespołu YOURHandyman przekazuje klientowi informację zwrotną.
  Zawiera ona wiążącą wycenę zleconego zadania, a także informacje o dostępności fachowca, który zostanie oddelegowany do wykonania zadania - oczywiście zgodnie z preferencjami klienta.

  Potem pozostaje już tylko cieszyć się z realizacji!
  Ponadto, dla naszych klientów firmowych realizujemy regularne przeglądy technicznych biur i lokali użytkowych, aby skutecznie zapobiegać awariom i usterkom, a także zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom powierzchni.

 • Organizacja
 • Gwarancja
 • Doświadczenie
 • Usługi
 • Szybka pomoc - Serwis 24/7

Wszystkie pracy wykonujemy fachowo, czysto, terminowo z dbałością o detale.

W przypadku konieczności dokonania zakupów materiałowych sami zajmujemy się organizacją, starając się w jak najmniejszym stopniu angażować w tą czynność klienta, szanując tym samym jego czas.

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Od wielu lat staramy się o jak najwyższą jakość usług, ponieważ zależy nam na zbudowaniu wzajemnego zaufania i późniejszej wieloletniej współpracy z klientem.

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w branży remontowo wykończeniowej, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość i trwałość wykonywanych przez nas usług.

Oferujemy kompleksowe wykończenia, renowacje i remonty wnętrz w tym mieszkań, domów i biur.

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych pracowników. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Niewielka usterka, a może poważna awaria?

Kiedy pojawia się pilna potrzeba pomocy technika, jesteśmy gotowi, by nie tylko rozwiązać problem, ale i udzielić fachowej porady.

+48 733 89 88 87 | service@yourhandyman.pl