FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nieprzerwanie działamy w szeroko rozumianej branży budowlanej i remontowej. Naszą specjalnością są kompleksowe inwestycje związane z remontami i wykańczaniem wnętrz.
YourHandyman logo

YourHandyman to marka stworzona w 2007 roku.
Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną dla firm i instytucji publicznych. Jako profesjonalni eksperci w dziedzinie usług technicznych dla biur nie stosujemy typowych rozwiązań, lecz oferujemy szeroki wachlarz możliwości.

Każdy z naszych pracowników posiada firmowe ubranie, profesjonalne narzędzia oraz zestaw do dezynfekcji.
Pracujemy w maseczkach, dbając o Państwa oraz własne zdrowie.
Większość naszego zespołu posiada przeszkolenie z zakresu samoobrony oraz pierwszej pomocy.

Wszystkie zatrudniane przez nas osoby posiadają niekaralność oraz wieloletnie doświadczenie.

Tak, oczywiście. W czasie pracy rygorystycznie przestrzegamy podpisanej z klientem umowy, dlatego w pełni odpowiadamy za jakość wykonywanych prac oraz ich zgodność z wymaganiami i życzeniami klienta.

Możesz zamówić pomoc specjalisty w realizacji konkretnego zadania lub także zamówić pomoc „złotej rączki” w Warszawie z opłatą za każdą godzinę pracy.

Wieloletnie doświadczenie i posiadanie zgranego zespołu pozwalają nam świadczyć usługi tego typu dla klientów w Warszawie.

Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu z naszym managerem, który pomoże ustalić wszystkie szczegóły.

Tak, nasi fachowcy dojeżdżają pod wskazany adres na terenie miasta.
Za dodatkową opłatą odwiedzamy również naszych klientów mieszkających w pobliskich miejscowościach.

Wizytę naszego fachowca można umówić zwykle z dnia na dzień. Jeśli zależy Ci na wizycie w konkretnych godzinach lub w weekend, bez trudu zarezerwujesz dogodny termin wypełniając nasz formularz kontaktowy.

Kultura pracy

Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy jest dla nas czymś bardziej niż oczywistym. Dbałość o stan obiektu czy poszanowanie pracy innych fachowców są tym, co nadal skutecznie wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm.

Osobiste zaangażowanie

Wypływa z naszego wewnętrznego poczucia odpowiedzialności, nie tylko za sukcesy... Każde wykonywane zlecenie jest osobistym sprawdzianem naszych umiejętności a także naszej pomysłowości i skuteczności

Relacja z Klientem

Powierzając nam swoje mienie Klient obdarza nas ogromnym kredytem zaufania. Dlatego nie wyobrażamy sobie współpracy innej niż opartej na obustronnym zaufaniu. Każdą relację budujemy już od pierwszego kontaktu.

Dział Wsparcia Technicznego zaprasza do kontaktu