• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.
Nieprzerwanie działamy w szeroko rozumianej branży budowlanej i remontowej.

Naszą specjalnością są usługi malarskie.

Ogóne

FAQ

Tak. Nie pobieramy żadnych opłat z tego tytułu.

Nasza firma usunie (jeśli się pojawią) wszelkie usterki
w nieprzekraczalnym terminie 30 dni, przez okres od 12 do 48 miesięcy( w zależności od wybranego wariantu), licząc od dnia podpisania protokołu odbioru robót.

Nigdy nie zaczynamy prac przed podpisaniem stosownej
umowy remontowej lub zaakceptowanej wyceny, aby mieć pewność, że interesy naszego klienta są dobrze chronione.

Nie. Nasza usługa remontowa, kierowana jest do osób prywatnych oraz firm, które posiadają do remontu zarówno w/w mieszkanie, ale również dom, biuro czy  sklep

Wizytę naszego fachowca można umówić zwykle z dnia na dzień. Jeśli zależy Ci na wizycie w konkretnych godzinach lub w weekend, bez trudu zarezerwujesz dogodny termin wypełniając nasz formularz kontaktowy.

Nasi fachowcy dojeżdżają pod wskazany adres na terenie m.st. Warszawy
Za dodatkową opłatą odwiedzamy również naszych klientów mieszkających w pobliskich miejscowościach

Maksymalny okres wynosi 14 dni od dnia wystawienia faktury.

Prace zazwyczaj się rozliczane po ich zakończeniu poprzez płatność gotówką, kartą, blikiem lub poprzez PayPal.Me

 

Oczywiście! Jeśli zdecydujesz się nasze usługi malarskie, to możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji kolorystycznej przed rozpoczęciem projektu.

Zdecydowanie polecamy i najczęściej używamy farb Flügger, Beckers, Dulux Professional lub Tikkurila chyba że klient wymaga innej marki.

Z całą pewnością zleć malowanie profesjonalnej firmie, nie rób tego sam. Upewnij się, że używane produkty spełniają wymogi hipoalergiczne oraz by w trakcie malowania i po jego zakończeniu gruntownie wietrzono wszystkie pomieszczenia. Osoby uczulone powinny odczekać z wprowadzeniem się, do czasu całkowitego wyschnięcia i utwardzenia farby, co może potrwać nawet ok. 7 dni, w zależności od rodzaju użytego produktu, temperatury i wilgotności w danym pomieszczeniu.

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, pracujemy na sprawdzonych przez nas materiałach (farby, taśmy i folie malarskie, wałki, pędzle itd.), z tego względu w 99% przypadków to my odpowiadamy za zakup materiałów dla klientów.

Zwracamy szczególną uwagę na zabezpieczenie Twoich własności i codziennie dbamy o zachowanie maksymalnej czystości na miejscu pracy. We wnętrzach, wszystkie powierzchnie niemalowane, są dokładnie zabezpieczone folią malarską. Na zewnątrz, krzewy i obszar otaczający miejsce pracy, są maskowane folią i/lub tekturą, aby zabezpieczyć je przed ew. śladami farby.

Zazwyczaj prosimy klientów o zabranie wszystkich małych i delikatnych przedmiotów tj. zdjęcia, szkło i urządzenia elektroniczne. Resztę wyposażenia i meble przenosimy i zabezpieczamy sami. Po malowaniu wszystko odstawiamy na swoje miejsce.

Najważniejsze, abyś był podczas oględzin, które średnio zajmują około 10-30 minut.

Zalecamy:

  • przygotować listę wszystkich prac, które chcesz wykonać dla każdego pomieszczenia,
  • wybrać kolory i/lub rodzaj wykończenia,
  • zrobić listę tego, co lubisz / czego nie lubisz w ostatnim wykonanym malowaniu,

Pisemną ofertę (obejmującą koszty pracy oraz materiałów) wraz ze wzorem kontraktu wysyłamy mailowo przeważnie do 48h od oględzin.

Data ważności oferty każdorazowo wpisana jest na stronie tytułowej

Koszt pracy zależy zwykle od dokładności, dbałości o detale i przede wszystkim prawidłowego przygotowania powierzchni do malowania. Innymi czynnikami są np. rodzaj użytych materiałów, technik malarskich, ilość kolorów, krótki termin realizacji czy wielkość obszaru który należy zabezpieczyć. Z przyjemnością zapoznamy Cię szczegółowo z naszymi obliczeniami dla Twojego projektu, abyś mógł dokonać rzetelnego porównania z innymi ofertami.

Jako profesjonaliści interesujemy się wszystkim, co wpływa na naszą branżę. Czytamy publikacje branżowe i regularnie uczęszczamy na różne szkolenia lub seminaria. Podczas gdy podstawy malowania nie zmieniły się zbytnio od dekad, czasami pojawiają się nowe osiągnięcia w branży, takie jak nowe lub ulepszone narzędzia pracy, bardziej efektywne metody aplikacji lub nowe farby, które oferują wyjątkowe zalety w niektórych zastosowaniach. Naszym celem jest wykonanie najlepszej możliwej usługi przy jednoczesnym zapewnieniu przystępnych cen. Uważnie śledzimy wszystkie nowości oraz cały czas współpracujemy z naszymi partnerami, którzy zapewniają najwyższej jakości materiały i narzędzia.

Elastyczność to coś, co przychodzi nam naturalnie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby dostosować Twój harmonogram do naszych możliwości.

Usługi Malarskie

FAQ

Kultura pracy

Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy jest dla nas czymś bardziej niż oczywistym. Dbałość o stan obiektu czy poszanowanie pracy innych fachowców są tym, co nadal skutecznie wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm.

Osobiste zaangażowanie

Wypływa z naszego wewnętrznego poczucia odpowiedzialności, nie tylko za sukcesy... Każde wykonywane zlecenie jest osobistym sprawdzianem naszych umiejętności a także naszej pomysłowości i skuteczności

Relacja z Klientem

Powierzając nam swoje mienie Klient obdarza nas ogromnym kredytem zaufania. Dlatego nie wyobrażamy sobie współpracy innej niż opartej na obustronnym zaufaniu. Każdą relację budujemy już od pierwszego kontaktu.

Dział Wsparcia Technicznego zaprasza do kontaktu