POTRZEBUJESZ POMOCY? Tel: +48 733 89 88 87
 • Napisz do Nas
 • service@yourhandyman.pl
 • 24/7
 • Pracujemy

Zmiana miejsca zamieszkania?Nie rób sobie problemów, dzięki naszemu doświadczeniu oraz flocie samochodów możesz się przeprowadzić dokądkolwiek zechcesz. Oferujemy przeprowadzki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Napisz do nas, a na pewno zaplanujemy z Tobą przeprowadzkę od A do Z z największą dbałością o szczegóły.


Przeprowadzka dla wielu osób może być niezwykle trudnym doświadczeniem.Na początku wydaję się nam, że mamy stosunkowo mało rzeczy, ale dopiero kiedy się przeprowadzamy i musimy spakować wszystkie rzeczy do kartonów nagle staje się ich co raz więcej. Ich ilość zaczyna nas przerażać, musimy wszystko pogrupować i spakować w ten sposób, żeby nic się nie zniszczyło. Musimy wiedzieć co mamy w każdym kartonie, aby później podczas rozpakowywania wiadomo było co i gdzie się znajduje. Wiele drobiazgów może się gdzieś zapodziać albo potłuc.

W takim wypadku najlepiej wybrać odpowiednią firmę przeprowadzkową, która zapewni kompleksową usługę!

Oferujemy profesjonalnie zaplanowaną i wykonaną przeprowadzkę, która obejmuje:- Dostarczenie odpowiedniej ilości kartonów i folii z pęcherzykami powietrza.
- Demontaż i powtórny montaż mebli oraz stałych elementów zabudowy,
- Przenoszenie, przewóz i ustawianie w nowym mieszkaniu,
- Pakowanie i rozpakowywanie wszelkich sprzętów i mienia
- Magazynowanie mebli

Przeprowadzka nie musi być problememSą sytuacje, kiedy nagle zmieniamy miejsce zamieszkania. Czy to z powodu zamiany lokalu na większy, czy też na całkowitą zmianę miasta, w którym do tej pory mieszkaliśmy. Wiadomo, że jeśli mamy przetransportować cały swój dobytek, to będzie to wymagało czasu. Niestety, często tracimy przy tym również dużo nerwów, ponieważ obawiamy się, czy nasz dobytek się nie zniszczy podczas transportu no i przede wszystkim, czy uda się go całego przewieźć.

Odpowiedź jest prosta - uda się, jeśli przewóz mebli zlecicie fachowcom.

 • Ile kosztuje przeprowadzka

  Dokładną wycenę przeprowadzki otrzymacie Państwo od naszego konsultanta, który zada Wam kilka pytań. Cena zależna jest od wielu czynników począwszy od możliwości podjadu pod lokal, ilości przewożonego mienia czy piętra.

  W przypadku większych przeprowadzek, proponujemy zaproszenie nas na niezobowiązujące oględziny, gdzie na miejscu przedstawimy dokładną i ostateczną cenę usługi.

 • Czy na czas przeprowadzki zapewniacie Państwo kartony ?

  Oczywiście, naszym Klientom zapewniamy kartony, materiały opakowaniowe, taśmy oraz folię bąbelkową w celu kompleksowego zabezpieczenia przewożonego mienia.

  Jeśli część prac związanych z przeprowadzką chcecie wykonać Państwo sami, przed usługą dostarczymy wszelkie niezbędne materiały do Państwa.

 • Z jakim wyprzedzeniem czasowym zamówić przeprowadzkę?

  Im wcześniej zaplanujecie Państwo przeprowadzkę, tym lepiej.

  Często Klienci szukają firmy na ostatnią chwilę - zwłaszcza na koniec danego miesiąca, gdzie ilość relokacji mieszkań / biur jest bardzo duża.

  Sugerujemy kontakt minimum tydzień przed planowaną przeprowadzką – pozwoli to odpowiednio dopasować tabor oraz pracowników do danego zlecenia, a Państwo unikniecie niepotrzebnego stresu.

 • Co jeśli w trakcie przeprowadzki dojdzie do uszkodzenia lub zniszczenia mienia?

  Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, ale nie można ich wykluczyć.
  Posiadamy polisę ubezpieczeniową (ubezpieczenie OCP przewoźnika) na kwotę 100 000 EURO, która obejmuje każdorazowy transport mienia.

 • Czy Państwa firma realizuje przeprowadzki z Warszawy lub do Warszawy z innego miasta w Polsce?

  Tak, realizujemy zlecenia na przeprowadzki krajowe (międzymiastowe).

  Taką przeprowadzkę warto umówić z wcześniejszym wyprzedzeniem, ponieważ wymaga ona większego zaangażowania aniżeli przeprowadzka w tym samym mieście.

 • Czy wykonujecie przeprowadzki międzynarodowe?

  Oczywiście, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientom oferujemy przeprowadzki zagraniczne.

  Usługi wykonujemy do wszystkich krajów na terenie Unii Europejskiej.

  Mając na uwadze fakt, iż jest to usługa wymagająca szczególnego zaangażowania oraz planowania (logistyka, pakowanie, transport, promy) prosimy o planowanie tego typu przeprowadzki z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

 • Czy przyjmujecie Państwo zlecenia na transport mebli, fortepianów lub sprzętu AGD?

  Jak najbardziej realizujemy tego typu zlecenia.

  Wymagają one jednak szczególnej uwagi, zwłaszcza jeśli chodzi o transport pianina, kas pancernych czy szaf serwerowych (UPS).

  Często realizujemy drobne zlecenia polegające na transporcie zakupionych mebli w popularnych marketach (IKEA, Agata Meble, itp).

 • Organizacja
 • Gwarancja
 • Doświadczenie
 • Usługi
 • Szybka pomoc - Serwis 24/7

Wszystkie pracy wykonujemy fachowo, czysto, terminowo z dbałością o detale.

W przypadku konieczności dokonania zakupów materiałowych sami zajmujemy się organizacją, starając się w jak najmniejszym stopniu angażować w tą czynność klienta, szanując tym samym jego czas.

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Od wielu lat staramy się o jak najwyższą jakość usług, ponieważ zależy nam na zbudowaniu wzajemnego zaufania i późniejszej wieloletniej współpracy z klientem.

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w branży remontowo wykończeniowej, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość i trwałość wykonywanych przez nas usług.

Oferujemy kompleksowe wykończenia, renowacje i remonty wnętrz w tym mieszkań, domów i biur.

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych pracowników. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Niewielka usterka, a może poważna awaria?

Kiedy pojawia się pilna potrzeba pomocy technika, jesteśmy gotowi, by nie tylko rozwiązać problem, ale i udzielić fachowej porady.

+48 733 89 88 87 | service@yourhandyman.pl