• POTRZEBUJESZ POMOCY? +48 733 89 88 87

Posty sklasyfikowane jako: Usługi dla Domu

Jeżeli potrzebujesz usług stolarskich, stworzenie kuchni na wymiar, stworzenie szafy przesuwnej, czy też meble pod zabudowę, zgłoś się do nas. Nasze grono specjalistów na pewno poradzi sobie z każdym zadaniem oraz może pomóc Ci zrealizować oryginalne dopasowane pomysły.
---
Zmiana miejsca zamieszkania? Nie rób sobie problemów, dzięki naszemu doświadczeniu oraz flocie samochodów możesz się przeprowadzić dokądkolwiek zechcesz. Oferujemy przeprowadzki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Napisz do nas, a na pewno zaplanujemy z Tobą przeprowadzkę od A do Z z największą dbałością o szczegóły.
---
Szukasz dobrego elektryka, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomoże Ci w usunięciu usterek lub wykonaniu solidnej instalacji elektrycznej?
Nasz Elektryk sprawnie zrealizuje dla Ciebie najpopularniejsze zlecenia - począwszy od podłączenia płyty indukcyjnej, piekarnika oraz naprawy bezpieczników, przez wymianę oświetlenia i gniazdek, kończąc na montażu liczników, a także modernizacji liczników czy okablowania do lamp
---
Kapiący kran? Spalona żarówka? Niedziałający zamek? Pilna potrzeba pomoc technika? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w nagłych wypadkach, gdy akurat dotknął Cię problem. Nasi specjaliści dzięki swojej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu potrafią pomoc w nagłych sytuacjach, które potrafią zepsuć nerwy każdemu. Oferujemy zimna głowę i pomoc specjalistów z odpowiednimi narzędziami.
---
Niewielka usterka, a może poważna awaria?
Kiedy pojawia się pilna potrzeba pomocy technika,

jesteśmy gotowi, by nie tylko rozwiązać problem, ale i udzielić fachowej porady. Naprawiamy to, czego nie potrafią inni.
---
Montaż mebli często sprawia dużo problemów Brak odpowiednich narzędzi, doświadczenia, często sprawia, iż drobne pomyłki mogą zepsuć całe piękno mebli uszkadzając je. Nasi specjaliści YOURHandyman mają wieloletnie doświadczenie w montażu oraz instalacji mebli, nabrane pracą związana z tysiącami montaży. Potrafią dopasować je do powierzchni oraz sprawić, że nawet najtrudniejszy system będzie działał perfekcyjnie oraz zapewni bezpieczeństwo użytkującym.
---
Montaże drzwi oraz kładzenie podłóg. Panele? Płytki? Wstawienie nowych drzwi?

Dla nas to żaden problem. Posiadamy specjalistów, którzy zmienia lub położą nową podłogę oraz wykonają potrzebne montaże drzwi. Jeżeli zależy Ci na szybkiej, kompleksowej, profesjonalnej usłudze YOURHandyman właśnie Ci to oferuje.
---
Jeśli pragniesz odnowić swoje stare mieszkanie, pokój bądź przeprowadzić generalny remont łazienki czy wykończyć mieszkanie, biuro, pomieszczenia usługowe to ekipa YOURHandyman jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Nasi fachowcy przygotują specjalnie dla Ciebie wycenę, pomogą w doborze właściwych materiałów, które są niezbędne do przeprowadzenia prac remontowych. Jeśli zakres prac po obejrzeniu wyceny nie zmienia się, cena z wyceny jest ceną ostateczną. Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń i umów się na spotkanie!
---
Jeśli potrzebny Ci kompetentny i wszechstronny hydraulik, nie szukaj dalej. Usuwamy usterkę, wykonując usługę w jak najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy. Adekwatnie do rodzaju i skali awarii hydraulicznej dopasowujemy ilość ludzi oraz sprzętu, tak abyśmy mogli zaproponować klientowi rozwiązania ekonomiczne, sprawdzone oraz zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Naprawiamy krany, montujemy toalety, wymieniamy wężyki, udrażniamy zatkane odpływy, instalujemy natryski oraz służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego.
---
Proste odświeżenie ścian, a może potrzeba artystycznej wizji? Jeżeli masz problem z brudnymi ścianami, dziurami po obrazach, dziećmi uwielbiającymi bawić się niczym Pablo Picasso, lub po prostu chcesz coś zmienić to już wiesz do kogo się zgłosić. YOURHandyman pomoże pomalować ściany, sufity, meble zapewniając czystość, profesjonalizm, najwyższa jakość. Używamy najlepszych narzędzi na rynku, dzięki czemu nasza praca jest w każdym stopniu profesjonalna.
---